Zmiana stylu mieszkania

Większość ludzi lubi nowości i zmiany. Z chęcią podążają za trendami, dostosowując je do siebie, by czuć się we wnętrzach po prostu dobrze. Gdy kupujemy mieszkanie z rynku wtórnego lub dziedziczymy po dziadkach, często pierwszą rzeczą, którą chcemy zmienić, są meble, kolor ścian, dodatki. I nawet, jeśli pomyślimy, że chcielibyśmy zachować coś w stylistyce PRL-u, to połączenia z nowoczesnym wzornictwem mogą wyjść bardzo oryginalnie.

Mało mebli i na biało

Moda na oszczędność w stylizacji nie ominęła mieszkań. Coraz częściej ściany są malowane na bardzo jasne kolory, a meble, sofy czy lampy mają jak najprostszą formę. Dominuje biała kolorystyka, rezygnacja z większości dodatków. Taka minimalistyczna przestrzeń jest jasna i otwarta, wymaga pewnego rodzaju konsekwencji w wyborze mebli i innych elementów wystroju. Aranżacja pokoju będzie polegała przede wszystkim na pozbyciu się wszystkich zbędnych rzeczy. Ciężkie meble warto zastąpić białą meblościanką SPICE, która przykuwa oko frontami o wysokim połysku, delikatnym oświetleniem LED i brakiem jakichkolwiek ozdobników. To minimalizm w czystej postaci. System, który znajdziesz w furnival.pl, będzie doskonałym punktem wyjścia przy wyborze koloru ścian, dobraniu lamp oraz kanapy.

minimalistyczna meblościanka do salonu

Meblościanka z przyszłości

Nowoczesne trendy zmierzają w kierunku futuryzmu, industrializmu oraz fascynacji techniką. I może nie wszyscy w takim klimacie będą czuć się dobrze, to przecież można do swojego wnętrza wprowadzić tylko elementy stylizacji. Projektanci wykorzystują w aranżacjach tworzywa sztuczne, metale, szkło oraz kolorowe oświetlenie. Meble są utrzymane z ostrych kolorach, dominuje czerń i połyskujące płaszczyzny. Proste bryły są w pewien sposób rozbite listwami z oświetleniem. Meblościanka MODERN BLACK idealnie komponuje się ze stylistyką sprzętu audio. Niebieskie lampy LED nadają jej nowoczesnego i nieco drapieżnego charakteru. To propozycja dla nowoczesnych i odważnych ludzi, którą warto uzupełnić o ciekawe kontrastujące dodatki.

nowoczesny zestaw do salonu

Niezależnie od tego, w jakim stylu chcesz się urządzić, pamiętaj, że u siebie to przede wszystkim ty masz się czuć dobrze. I eklektyzm, i vintage także są w modzie. Warto uruchomić wyobraźnię i poszukiwać idealnych dla siebie mebli.