Zestawy mebli do salonu

Salon to jedno z najważniejszych miejsc w domu. Niektóre pokoje dzienne pełnią równocześnie inne funkcje – stają się elementami jadalni lub kuchni, bądź też na noc zamieniają się w sypialnię. Poza tym to miejsce spokojnego relaksu, spotkań za znajomymi i rodzinnych rozrywek. Odpowiednie meble do salonu pozwolą w pełni tę przestrzeń wykorzystać, by była przede wszystkim funkcjonalna i estetyczna.

Nowoczesne zestawy mebli do salonu

Wyjątkowy zestaw mebli to szereg inspiracji. Modne obecnie stają się nawiązania do skandynawskich trendów oraz wykorzystywanie koloru grafitowego w połączeniu z drewnem. System LEGG to wyjątkowy zestaw, który świetnie prezentuje się w mniejszych i większych salonach, a dzięki funkcjonalnemu wykorzystaniu miejsca jest rewelacyjną bazą do przechowywania. Warto zwrócić uwagę na wieniec i ukośne nogi w kolorze dębu, które nadają całej konstrukcji lekkości i niepowtarzalnego charakteru.

Aranżacje salonów

Grafit wykorzystuje również System CLIFF, który jest wyjątkowo elegancki i funkcjonalny. Dzięki modułowej formie bez problemu jesteśmy w stanie stwarzać nowoczesne zestawy mebli do salonu. Charakteru dodają ścięte fronty na dole i górze, to nieco futurystyczne rozwiązanie, które sprawia, że meble prezentują się lekko, a pomimo tego mają dużo miejsca. Wysoka jakość płyt i ciekawe kontrasty kolorystyczne sprawiają, że to chętnie wybierany zestaw. W wersji z białymi frontami System CLIFF jest wyrazem minimalistycznych trendów. Charakter ten podkreśla grafitowy korpus i eleganckie witryny podświetlone LED-ami. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na elegancki stolik, który łączy niebanalną formę z ogromną funkcjonalnością. Pod blatem jesteśmy w stanie przechować wiele ważnych i potrzebnych pod ręką rzeczy.biała meblościanka do salonu

Zobacz również w naszym sklepie inne meble systemowe >>