Zestaw mebli do salonu

Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w mieszkaniu. Z racji mody i pewnego rodzaju ergonomii coraz częściej jest łączony z kuchnią i jadalnią, a tym samym skupia całą rodzinę w jednym miejscu. To tutaj gotujemy, jemy, rozmawiamy, bawimy się czy odpoczywamy. To tutaj również przyjmujemy gości. Dobrze przemyślana kompozycja salonu pozwoli podkreślić styl gospodarzy i ergonomicznie wykorzystać przestrzeń. Meble, które znajdą się w pokoju dziennym powinny być nowoczesne i wygodne, mieścić wszystkie ważne rzeczy, eksponować to, na czym nam zależy, a co najważniejsze współgrać z resztą wyposażenia.

Biały minimalizm

Decydując się na zakup całego zestawu mebli, możemy dostosować poszczególne elementy do wielkości pomieszczenia, naszych potrzeb i możliwości. Nowoczesne meblościanki nie mają nic wspólnego z dawnymi elementami wyposażenia wnętrz. Obecnie to my sami kreujemy, jaki meble i w jakiej konfiguracji chcemy mieć w salonie. W sklepie furnival.pl znajdziesz propozycje na umeblowanie pokoju dziennego dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. Różnorodność zestawów i możliwości ich aranżacji i dostosowania do potrzeb jest ogromna. Jeśli chcemy podkreślić sprzęt RTV możemy wybrać meblościankę LAUREN WHITE. To propozycja do minimalistycznych wnętrz, w których świetnie prezentują się białe meble z frontami na wysoki połysk. Podświetlone na niebiesko witryny eksponują cenne najważniejsze dla nas przedmioty oraz nadają futurystycznego charakteru. Ten zestaw to propozycja, która będzie się świetnie łączyć z nowoczesną kuchnią i wygodnymi sofami. Oprócz szafki pod sprzęt i wiszących elementów można dobrać różnego rodzaju komody lub witryny i stworzyć jasne, ciekawe wnętrze.

Meblościanka LAUREN do salonu

Nieco klasyczne kompromisy

Wybierając nowoczesne meble często chcemy je dostosować w jakiś sposób do bardziej klasycznego wnętrza lub kuchni w kolorach drewna. Doskonałym wyjściem będzie wybór takiego zestawu, który będzie wykorzystywał korpus w kolorze dębu oraz białe fronty o wysokim połysku i srebrne długie uchwyty. Całość jest podkreślona subtelnym białym światłem LED, które nadaje nowoczesnego charakteru. Meblościanka SAALA 3 MONUMENT & WHITE to ciekawa propozycja do każdego wnętrza. Jest stylowa, ale delikatna, klasyczna, ale nowoczesna. Doskonale ten ponadczasowy design podkreślają oszklone witryny, które zrywają z tak popularną harmonią i proporcjami.

Meblościanka SAALA 3 do salonu