Zestaw mebli do salonu i sypialni

Nowoczesne meble do salonu sięgają po proste bryły i funkcjonalnie wykorzystują przestrzeń do przechowywania i ekspozycji. To szczególnie istotne w momencie, gdy mamy niewielki pokój oraz gdy nie chcemy przesadnie zastawiać miejsca. Takie rozwiązania doskonale wpisują się w modne trendy minimalistyczne. Designerskie meble systemowe do pokoju gościnnego w tym wydaniu bardzo często sięgają po białe fronty o wysokim połysku oraz oświetlenie LED. To dodatkowo powiększa optycznie wnętrze i czyni je niezwykle atrakcyjnym. Nowoczesne propozycje sprawdzą się również jako meble do sypialni. Z szeregu komód szafek i witryn bez problemu można stworzyć doskonały zestaw.

Zestawy mebli do salonu

W pokoju gościnnym coraz częściej pojawiają się meble, które przykuwają uwagę, są proste, ale również oryginalne. Poza tym wiele meblościanek do salonu czerpie inspiracje z tak popularnych trendów skandynawskich. Widać je w prostych bryłach oraz łączeniu kolorów – szczególnie bieli i grafitu z barwami drewna. Poza tym uwagę niezmiennie przykuwają charakterystyczne ukośne nóżki, wieniec czy też zaokrąglone korpusy. Od mebli w salonie wymagamy zarówno doskonałego i modnego wyglądu, jak i takiego rozmieszczenia przestrzeni, by była ona funkcjonalna. W większości propozycji to strefa multimediów wyznacza centralne miejsce pokoju oraz całej aranżacji. W praktycznych szafkach zmieścić można wszystkie tak niezbędne gadżety.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Proponowane zestawy mebli systemowych można ustawiać według swoich preferencji oraz pewnych ograniczeń i możliwości, jakie daje na przestrzeń. Poza tym można je także uzupełnić o kolejne propozycje, które pozwolą stworzyć konsekwentną aranżację. Najczęściej decydujemy się na funkcjonalne komody oraz designerskie stoliki. Te ostatnie rewelacyjnie prezentują się przy komplecie wypoczynkowymi i stanowią również doskonałą przestrzeń do przechowywania tego wszystkiego, co lubimy mieć pod ręką. Ciekawą propozycją z pewnością jest Meblościanka SKANSO z szeregiem mebli dodatkowych w tym oryginalnego centrum multimedialnego. To propozycja dla wszystkich, którzy szukają niebanalnych rozwiązań.

SKANSO multimedia centre dąb biały połysk

Zestawy mebli do sypialni

Meble w sypialni idealnie podkreślają nowoczesny charakter wnętrza. Są również dostosowanym do potrzeb wszystkich użytkowników miejscem do przechowywania. Najczęściej w tym wymagającym wnętrzu pojawiają się białe meble do sypialni, które optycznie powiększają pokój, zwłaszcza gdy wykończone są w wysokim połysku oraz gdy wykorzystują delikatne światło LED. Funkcjonalne szafy i komody do sypialni nie tylko doskonale wyglądają, ale również umożliwiają przechowanie ubrań oraz bielizny dokładnie tak, jak potrzebujemy. Ciekawie w tej przestrzeni mogą prezentować się elementy Systemu LUND, który zachwyca pewnego rodzaju prostotą i elegancją.