Unikalna meblościanka multimedialna dla domowego centrum rozrywki

Tworzenie w salonie centrum rozrywki multimedialnej to niejako kolejny element rozwoju designu i nowoczesnych technologii. Życie człowieka bowiem się zmienia, a postęp coraz częściej nie tylko je ułatwia, zapewnia rozrywkę, ale również generuje zmiany w wystroju wnętrz. Nowoczesne i minimalistyczne trendy wręcz upodobały sobie możliwości designerskie, jakie multimedia dają. Właśnie do nich dostosowują modne meblościanki. Ma być prosto, ale technologicznie. A w tym pomagają funkcjonalne półki i szuflady, oświetlenie LED, oraz schowki.

Nowoczesne meblościanki z multimediami

Rozrywka w XXI wieku jest w dużej mierze oparta o nowoczesne technologie. Poza telewizją z setkami kanałów w większości domów są konsole do gier oraz nowoczesny sprzęt multimedialny bazujący na połączeniu z Internetem. To okazja nie tylko do biernego oglądania filmów, ale również okazja do aktywnego i twórczego spędzania czasu w gronie rodzinnym. Warto więc w taki sposób dobrać meblościankę do salonu, by nie tylko tworzyła przestrzeń do przechowywania czy ekspozycji. Warto, by była również funkcjonalnym centrum rozrywki. Takie rozwiązanie nie tylko jest praktyczne, ale również bardzo nowoczesne.

Swoiste centrum multimediów tworzy Meblościanka multimedialna SKANSO, która samym kształtem przykuwa uwagę. Telewizor, stanowiący centralny element ściany jest otoczony zabudową mebli. Nowoczesny charakter wnętrza podkreśla wyrazisty korpus w kolorze dąb wellington o ciekawym lekko szarym odcieniu. Zaokrąglone narożniki nadają całemu zestawowi lekką formę, którą uwypuklają białe fronty o wysokim połysku i elementy witryn, w których możemy wyeksponować ważne rzeczy. Multimedia center przykuwa uwagę i jest niezwykle funkcjonalny. Szereg szafek na dole oraz na górze pomieści wszystkie niezbędne rzeczy oraz pomoże rozstawić ulubiony sprzęt, by był on funkcjonalny. Zarówno kształtem, jak i wykończeniem idealnie podkreśli charakter multimediów.

Centrum multimedialne do salonu
Meblościanka multimedialna SKANSO

Futurystyczne meblościanki

Projektanci, chcąc podkreślić nowoczesny charakter wnętrz, coraz częściej sięgają po oświetlenie LED, które nie służy już tylko do wyeksponowania witryn, ale staje się również doskonałym dekorem. Czerń połączona ze szkłem staje się więc niesamowitym tłem dla telewizora i innych sprzętów multimedialnych, które również bardzo często wykorzystują te materiały. Meblościanka MODERN to doskonały przykład, jak stworzyć w nowoczesnym salonie przestrzeń multimedialną, która jest konsekwentna stylistycznie. Poza tym jest praktyczna i wyjątkowo przykuwa uwagę. Czerń w szklanych frontach została rozbita poprzez poprzeczne listwy LED, które nadają futurystycznego charakteru całości oraz idealnie komponują się z oświetleniem sprzętu. Co istotne, wybór i koloru i trybu świecenia w znaczący sposób wpływa na to, jaki klimat stworzymy. Dzięki szklanym podświetlanym półkom w szafce RTV bez problemu rozlokujemy cały nasz sprzęt, by zapewnić mu i bezpieczne miejsce, i funkcjonalne użytkowanie.

Meble multimedialne do salonu