Tanie meble pokojowe

Pragnienie urządzenia salonu nowocześnie i funkcjonalnie nie musi przegrywać z domowym budżetem. Można znaleźć trwałe, atrakcyjne i co najważniejsze tanie. Wysoka jakość materiałów i ciekawy design to idealne połączenie do każdego stylowego wnętrza. Warto poszukać rozwiązań, które będą podkreślały piękno kształtowanej przez nas przestrzeni.

Tanie meble – dobre meble

Na cenę mebli ma wpływ oczywiście koszt materiałów, produkcji i dystrybucji. Usprawniając cały proces i zmniejszając do minimum ilość pośredników, jesteśmy w stanie klientom zaproponować najkorzystniejsze warunki cenowe. Dzięki temu proponowane zestawy są nowoczesne, wytrzymałe i tanie. Meblościanka Evan to wydatek na każdą kieszeń. Na uwagę zasługuje ciekawa i nieszablonowa bryła mebla oraz połączenie białych frontów z elementami w kolorze dąb wotan – szczególnie przykuwa oko półka pod telewizor z pogrubionym wieńcem górnym. W tym kolorze są również fragmenty frontów w wysokich szafkach, które okalają całą konstrukcję. Mocne zarysowane słoje drewna kontrastują z białymi matowymi frontami. W skład zestawu wchodzi wysoka witryna, pojemny regał, funkcjonalna komoda rtv oraz dekoracyjna półka. Całość jest nieszablonowa i pozwoli stworzyć niesamowity klimat we wnętrzu za rozsądne pieniądze.

Nowoczsna mebloscianka w salonie

Tanie meblościanki pokojowe

Ciekawe zestawienia stylistyczne i kolorystyczne wyglądają pięknie w nowoczesnych wnętrzach. Okazuje się, że podążając za modą warto czasem nie kupować zestawu białych mebli, które są proponowane do minimalistycznych wnętrz, ani tych w kolorach drewna, które proponują miłośnicy tradycji. Wybierając ciekawe zestawienia nawet za niewielkie pieniądze, można stworzyć klimat, który zachwyci wszystkich. Meblościanka Reno przykuwa uwagę grafitowymi frontami o wysokim połysku w biały matowym korpusie. Kwadratowe, podświetlone na niebiesko witryny rozbijają konstrukcję, a dodatkowo stanowią świetne miejsce do wyeksponowania ważnych rzeczy. W cenie zestawu jest długa półka pod telewizor oraz dwie wiszące szafki.

Nowoczesna tania meblościanka