Szafa – Funkcjonalne zestawy mebli i meblościanki z szafą

Różnego rodzaju są koncepcje urządzania wnętrz – od zdobionego stylu tradycyjnego aż do ascetycznego minimalistycznego, a po drodze mamy różnego rodzaju vintage, retro czy industrializm lub styl nowojorski i cały szereg innych mniej lub bardziej praktycznych rozwiązań. I choć podobno najpiękniejsze wnętrza to te, w których czujemy się po prostu dobrze, to warto zauważyć, że w każdym mieszkaniu staramy się wyodrębnić pewne elementy funkcjonalne takie jak chociażby szafa, łóżko czy stół z krzesłami. To właśnie one w pewien sposób są elementami obowiązkowymi każdego mieszkania.

Nowoczesna przestronna szafa

Pojemne i funkcjonalne szafy pojawiają się w różnych przestrzeniach mieszkania. Przede wszystkim oczywiście ustawiamy je w sypialni, pokojach dzieci oraz w przedpokoju. Każda z nich oczywiście będzie miała nieco inną funkcjonalność i ustawienia, ale z zasady wszystkie mają schować jak najwięcej w jak największym porządku. Stąd też warto dopasować meble i do naszych potrzeb, i do wielkości pokoju. Grafitowa szafa z zestawu mebli LEGG idealnie sprawdzi się w sypialni lub też w pokoju gościnnym. To idealny mebel, gdy mamy dużo ciuchów wiszących.

Dość duża wysokość pozwala schować nawet długie płaszcze czy sukienki, a dzięki temu unikamy kłopotliwych zagnieceń. Dodatkowo, półki na dole i na górze pozwalają przechować inne rzeczy. Ciekawy charakter LEGG zyskuje poprzez matowy kolor frontów i korpusu oraz dzięki designerskiemu wieńcowi w kolorze dębu. Inspiracje skandynawskie widać w prostej budowie oraz charakterystycznych skośnych nóżkach. Szafa jest doskonałym uzupełnieniem innych elementów systemu jak chociażby komód czy szafek z witrynami z wybranych kolekcji Szaf i komód z do sypialni.

Nowoczena szafa

Szafa do sypialni

W pokoju do spania najczęściej sięgamy po biały kolor. Ten minimalizm zapewnia spokojny sen i doskonałe możliwości aranżacyjne w postaci kolorowych dodatków, tkanin czy ścian. Idealnym uzupełnieniem białego łóżka, funkcjonalnej komody jest Biała szafa LUND. Trzydrzwiowa propozycja zachwyca przede wszystkim bardzo prostą ascetyczną budową, a centralnie umocowane lustro doskonale będzie powiększać przestrzeń. Poza tym warto zwrócić uwagę na funkcjonalny układ wnętrza szafy. Poza bardzo długim drążkiem do wieszania nawet długich ciuchów znajdziemy cały szereg funkcjonalnych półek, na których bez problemu rozłożymy rzeczy noszone na co dzień i te okazjonalne.