System LUND

Minimalistyczne trendy obecne są w polskich salonach od lat i z roku na rok mają coraz więcej zwolenników. Wszystko dzięki temu, że idealnie sprawdzają się w niewielkich wnętrzach, powiększają przestrzeń i pozwalają na ciekawy dobór dodatków. Białe meble pasują do salonów połączonych z kuchnią i jadalnią, ponieważ pozwalają na całkiem swobodne aranżowanie wnętrz w stylu nowoczesnym niemalże bez ryzyka, że jakiegoś elementu będzie za dużo. Dodatkowo, nowe trendy łączą biel z elementami drewna i coraz częściej wskazują fronty matowe jako te najbardziej modne.

Minimalistyczne elementy

Wybierając system do salonu, warto się zastanowić, czego tak naprawdę potrzebujemy. Oprócz komody RTV świetnym rozwiązaniem będą różnego rodzaju szafki wiszące i stojące oraz półki. Tego rodzaju meble zawierają dużo przestrzeni do przechowywania, ale nie zabierają zbyt wiele miejsca. Praktyczny wymiar zestawu idzie w parze z estetyką i co najważniejsze, idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy, które wymagają miejsca na przykład na sprzęt multimedialny. Meblościanka LUND to połączenie ciekawego designu i walorów praktycznych. Delikatny charakter mebli podkreśla matowa biel, dębowy wieniec i zastosowanie bardzo delikatnych metalowych uchwytów, które są niemalże niewidoczne. Poza tym ciekawie prezentują się półki na książki na panelu – to rozwiązanie eleganckie, ale również zapewniające bezpieczeństwo.Nowoczsna meblościanka do salonu

Ergonomiczne rozwiązania

Poza zestawem mebli, na który składają się komoda RTV, niska szafka z szufladami, wysoka witryna i półki na książki możemy dobrać inne elementy systemu. Takie rozwiązanie pozwala idealnie umeblować i tę niewielką, i bardzo dużą przestrzeń salonu. Elementem niezbędnym w wielu domach są komody. To one w dużej mierze pozwalają zachować niezbędny porządek, pochować wiele rzeczy w taki sposób, by mieć do nich swobodny dostęp. Dlatego właśnie warto wybierać modele z funkcjonalnymi szufladami. Komoda LUND to wyjątkowo praktyczny mebel, który sprawdzi się świetnie w pokoju dziennym, sypialni czy też pokoju nastolatka.