Stylowa biała szafa z lustrem

Urządzenie wnętrz nie musi być kompromisem pomiędzy tym co ładne, modne i praktyczne. I nowoczesne meble świetnie wpisują się w potrzeby współczesnych ludzi. Konieczność przechowywania różnego rodzaju rzeczy sprawia, że potrzebujemy bardzo funkcjonalnych rozwiązań, które dodatkowo będą świetnie wyglądać. Jednymi z najbardziej poszukiwanych mebli są oczywiście pojemne szafy. Różnego rodzaju modele są niezbędne w przedpokoju, sypialni, pokoju dzieci a nawet w salonie.

Biała szafa do sypialni

Przestrzeń do spania bardzo często urządzana jest w stylu minimalistycznym. Stawiamy na biel, różne źródła światła oraz ciekawe dodatki. Poza wygodnym łóżkiem elementem obowiązkowym staje się pojemna szafa z lustrem. W niej bez problemu zmieścimy całą garderobę zarówno na półkach, jak i wieszakach. Dodatkowo biała garderoba optycznie będzie powiększać przestrzeń i doświetli pomieszczenie. Może także nadać niezwykle intymnego charakteru. Lustro w szafie to również niezbędny dodatek, który pozwala nam ocenić, czy dobrze wyglądamy. Zarówno dla pań, jak i panów to niezwykle ważny element codziennej stylizacji. Biała szafa do sypialni Lauren idealnie wpisze się nawet w niewielką przestrzeń. Funkcjonalne rozmieszczenie półek oraz drążka pozwala mieć dostęp do wszystkich rzeczy, a trzydrzwiowa budowa daje swobodny dostęp do wszystkich elementów. Nowoczesna szafa z lustrem również świetnie wygląda. Matowe fronty oraz proste czarne uchwyty sprawiają, że świetnie wpisze się w minimalistyczne wnętrze i optycznie będzie wyglądać na mniejszą.

Nowoczesna duża szafa z lustrem

Duże szafy sprawdzają się w wielu pomieszczeniach, w których po prostu musimy przechować wiele rzeczy. Łatwy dostęp do nich oraz szereg ułatwień w postaci półek czy drążka na wieszaki sprawia, że stają się meblem obowiązkowym nie tylko w sypialni. Coraz więcej osób decyduje się na wstawienie szafy z lustrem na przykład w przedpokoju. Pomimo tego że są to dość obszerne meble z białym frontem i dużym lustrem, optycznie wydają się bardzo zgrabne. Sprawią, że w każdym miejscu wszystkie rzeczy znajdą swoje miejsce. Nowoczesna duża szafa z lustrem Lund przykuwa również uwagę stylowym wieńcem w kolorze dębu. W ten sposób doskonale komponuje się z innymi elementami stolarki. Na uwagę zasługują również bardzo minimalistyczne uchwyty. Pojemna szafa z lustrem doskonale sprawdzi się również w garderobie, w sypialni czy pokoju dziecka, a możliwość dobrania do niej innych elementów systemu pozwoli stworzyć ciekawą stylistycznie aranżację.