Sklep internetowy z meblami do montażu

Zamawianie mebli przez internet jeszcze niedawno wywoływało pewne opory. Klienci tłumaczyli, że lubią zobaczyć „na żywo”, jak dana komoda wygląda, sprawdzić, czy łóżko jest wygodne, a jakość wykonania tak doskonała, jak zapewnia producent czy dystrybutor. Rynek e-commerce jednak tak szybko ewoluuje, że także sklepy meblowe online przeżywają rozkwit. Ilość ofert, konkurencyjność, szybkie dostawy oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że klientów jest coraz więcej. Furnival oferuje swoim klientom nowoczesne meble do samodzielnego montażu i ta opcja jest doskonała zarówno w transporcie, jak i magazynowaniu. To obniża ceny, sprawia, że odbiorcy otrzymują doskonałej jakości produkty niezależnie od tego, gdzie mieszkają.

Kup meble online

Meble do samodzielnego montażu cieszą się bardzo dużą popularnością. Stały się również podstawą działalności sklepów internetowych, ponieważ większości mebli w całości nie udałoby się wysłać kurierem. To najlepszy i najtańszy przewoźnik. Meble zapakowane w praktyczne i wytrzymałe opakowania, zabezpieczone przed uszkodzeniami oraz doskonale opisane mogą trafić do ciebie już nawet w przeciągu dwóch dni od zamówienia, jak gwarantuje Furnival. W ten sposób komody, witryny czy stoliki kawowe podróżują w paczkach, które wpisują się w parametry zalecane przez najlepszych kurierów.

Zrób to sam!

To nie jest wyzwanie na miarę kultowego programu TV „Zrób to sam!”. Intuicyjne instrukcje nawet laikowi pomogą skręcić wymarzony mebel. Warto zwrócić uwagę, że w niektórych wypadkach możemy potrzebować pomocy, a także narzędzi, które każdy w domu ma. Meble do samodzielnego montażu sprzedawane są w pudełkach. Każdy z nich zawiera osobny produkt. W związku z tym przy zakupie całej meblościanki musimy liczyć się z tym, że kurier dostarczy kilka paczek. W każdej z nich poza elementami składowymi znajduje się instrukcja oraz wszystkie niezbędne przybory takie jak na przykład śrubki, kołki, zawiasy i klamki, klej oraz klucz czy imbus, o ile jest niezbędny. Dodatkowe narzędzia oczywiście mogą przyspieszyć całą pracę i ją ułatwić. Warto przy tym trzymać się instrukcji, wykorzystywać wszystkie konieczne elementy montażowe oraz zachowywać wysokie standardy bezpieczeństwa. Co istotne, instrukcje przedstawiają zarówno rysunek przestrzenny, jak i kolejność prac montażowych. Dzięki temu łatwiej można sobie wyobrazić, jak będzie wyglądać mebel po złożeniu.

Meble skrojone na wymiar

Meble do samodzielnego montażu dają pewne pole do autorskich rozwiązań. To od nas zależy, ile półek będzie w szafce i czy zamontujemy firmowe uchwytu czy też poszukamy jakiś oryginalnych, które świetnie wpiszą się w nasz gust i aranżację wnętrza. Warto zwrócić uwagę, że w wielu wariantach meble Furnival są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Do wielu z nich otrzymamy dodatkowo oświetlenie LED. Nadaje ono nowoczesny charakter przestrzeni. Montaż klipsów i listew jest również dziecinnie prosty.

Meblościanka SAALA 3