Proste meble do salonu

Od kilku lat modne są kierunki minimalistyczne w wystroju wnętrz. To oznacza tyle, co wybieranie prostych rozwiązań, unikanie przesadnej dekoracyjności oraz zbędnych dodatków. Główną ideą takiego stylu jest stworzenie prostych ale przestronnych przestrzeni nawet w małych wnętrzach. Co za tym idzie, w meblach wykorzystuje się fronty o wysokim połysku, elementy podświetlone LED w różnych kolorach i co najważniejsze designerskie rozwiązania, które sprawiają, że meble są pojemne, choć na pierwszy rzut oka wyglądają na niewielkie.

Jak wybrać prostą komodę do salonu?

Komoda to jedno z najlepszych i najprostszych rozwiązań w salonie. Po pierwsze, pozwala na przechowywanie wielu rzeczy w szafkach i szufladach, a jej symetryczna budowa idealnie wpisuje się w najnowsze trendy minimalistyczne. Wybierając mebel, trzeba określić, jakim miejscem dysponujemy i jakie są faktyczne nasze potrzeby. Komoda Saala to idealne połączenie prostej budowy komody oraz fantastycznego stylu, który wyróżnia ją na tle innych. Korpus w kolorze dębu stanowi idealne tło dla białych frontów o wysokim połysku oraz podświetlonego LED elementu witryny, który znajduje się w centralnym miejscu mebla. Pozwala on nie tylko wyeksponować najważniejsze rzeczy, ale również nadaje całości lekkości.

nowoczesna komoda do salonu

Meblościanka w salonie – najprostsze rozwiązania

Zagospodarowanie jednej ściany w salonie ma bardzo dużo plusów. Nie potrzebujemy w tym momencie więcej mebli do przechowywania, a nowoczesne meblościanki pozwalają również stworzyć centrum multimedialne. Idealny zestaw mebli powinien odpowiadać naszym potrzebom – przechowywania, eksponowania i ergonomicznego wykorzystania miejsca. Najlepsza meblościanka oprócz miejsca na telewizor i szuflad będzie zagospodarowywała również przestrzeń na górze półkami czy też szafkami z elementami witryn podświetlanych LED. Meblościanka RENO to nowoczesny mebel nawet do niewielkiego salonu. Czarne fronty o wysokim połysku kontrastują z białym korpusem oraz podświetlonymi na niebiesko witrynami. Znajdziemy tu przestrzeń do przechowywania w szafkach i szufladach oraz półki, które idealnie posłużą wyeksponowaniu sprzętu multimedialnego.

Nowoczesna meblościanka