Pomysły na aranżację garderoby

Urządzenie przestrzeni do przechowywania ubrań może być nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo stylowe. Po pierwsze, będzie nam zależeć na tym, by jak najbardziej praktycznie zagospodarować miejsce dla rzeczy noszonych na co dzień, jak również tych, które zakładamy okazjonalnie. I jeśli nie mamy wydzielonego miejsca na własną garderobę, to potrzebujemy doskonałej jakości funkcjonalnych mebli, które w przedpokoju, sypialni, pokoju nastolatka wprowadzą porządek i pewnego rodzaju system przechowywania.

Garderoba w przedpokoju

Pierwsze miejsce, do którego wchodzimy w każdym domu czy mieszkaniu, zazwyczaj jest również tą przestrzenią, w której staramy się przechowywać kurtki, buty, różnego rodzaju akcesoria. Nawet jeśli tego miejsca jest niewiele, warto go wykorzystać. Piękna Garderoba SKANSO to cały zestaw mebli, które ułatwią nam utrzymanie porządku. Funkcjonalnie zagospodarowana przestrzeń wyróżnia się przede wszystkim wyjątkową ergonomią. W dużej szafie bez problemu powiesimy płaszcze i kurtki, a dolna i górna półka dzięki wewnętrznemu podziałowi sprawią, że przechowywanie nawet małych rzeczy przestanie być problemem.

Na uwagę zasługuje duży panel z delikatnymi wieszakami i półką górną. To idealnie miejsce dla ciuchów, które nosimy na co dzień, a tym samy tych, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Pod spodem warto umieścić niską szafkę na buty, która może być również idealnym miejscem, by przysiąść. Wyższa propozycja z uchylnymi drzwiczkami i pojemną szufladą pomieści kilka par obuwia i wszystkie niezbędne akcesoria. Do tego oczywiście niezbędne lustra, by na koniec spojrzeć na siebie i wyjść z domu.

Zestaw SKANSO to świetna propozycja do nowoczesnych wnętrz. Połączenie zaokrąglonych korpusów w kolorze drewna i białych matowych frontów to idealne rozwiązanie, jeśli cenimy ciekawe rozwiązania i niebagatelna stylistyka. Zarówno ciekawy kształt szafek, jak i ich rozplanowanie na pewno przykują uwagę i będą stanowić wizytówkę całego mieszkania.garderoba do przedpokoju

Nowoczesna szafa w sypialni

Do przechowywania ubrań w sypialni idealnym rozwiązaniem będzie Szafa ALVO. Wyglądem podkreśli nowoczesny styl wnętrza, a dzięki półkom, przestrzeniom do wieszania ciuchów i szufladom pozwoli na uporządkowanie wszystkich naszych rzeczy. Taki funkcjonalny układ sprawdzi się w każdym wnętrzu, szczególnie w niewielkiej sypialni.

pojemna szafa do sypialni