Oświetlenie LED w meblach systemowych

Zarówno minimalistyczne, jak i klasyczne trendy coraz chętniej wykorzystują światło jako podstawowy element aranżacyjny wnętrza. Co najważniejsze dzięki natężeniu i kolorom jesteśmy w stanie zmienić oblicze pokoju, nadać mu konkretny pożądany charakter lub też stworzyć klimat, jaki nam najbardziej odpowiada. Poza tym odpowiednio dobrane i ustawione światło LED świetnie będzie podkreślać konkretne elementy mebli lub też wyeksponuje konkretne przedmioty. Ten rodzaj technologii nie tylko jest widowiskowy i pozwala na szybkie zmiany wystroju, ale również bardzo ekonomiczny. I listwy, i żarówki LED nie są drogie, a w użytkowaniu również nie odczujemy zwiększonych rachunków za prąd. A efekt? Po prostu zachwycający.

Nowoczesne oświetlenie LED

Wykorzystanie światła LED nie musi ograniczać się do podświetlania witryn. Prawdziwym wyzwaniem jest nadanie meblom wręcz futurystycznego charakteru poprzez odpowiednie oświetlenie frontów Meblościanka MODERN to przykład nowoczesnego myślenia o dodatkach. Duże czarne, szklane fronty zostają rozbite przez taśmy LED, które rozbijają bryłę mebla i pozwalają na dowolną aranżację. Cały system oparty jest na czarnym połyskującym tle i paskach ze światłem LED w kolorach, które możemy dowolnie zmieniać. Do wyboru mamy ich aż 15 i dodatkowo 4 programy świecenia pozwalają stworzyć niesamowity klimat. To doskonałe rozwiązanie, szczególnie jeśli chcemy stworzyć ciekawą strefę multimediów. Światło pomaga wtedy podkreślić nowoczesny charakter sprzętu, który przecież oparty jest również na ciekawych elementach wizualnych.

nowoczesny zestaw do salonu

Lampy LED w meblościankach

Nie ulega wątpliwości, że kolorowe LED-y mają przede wszystkim podkreślić atmosferę wnętrza. Specjaliści uważają, że to właśnie bardzo mają kluczowe znaczenie w tym, jak w danej przestrzeni się czujemy, czy nas ona uspokaja czy też aktywizuje. To szczególnie istotne w momencie, gdy coraz częściej sięgamy po minimalistyczne meble i także kolorystykę ścian czy też dodatków traktujemy w bardzo ograniczony sposób. Uzupełnienie aranżacji ciepłym lub zimnym światłem lub innymi barwami o różnym nasyceniu i efektach świetlnych pozwala stworzyć nieprzeciętny efekt. Meblościanka WINDOW to oczywiście pewne nawiązanie do najbardziej znanego systemu operacyjnego, ale cztery charakterystyczne okienka dzięki możliwości samodzielnej kreacji umożliwiają dowolną kompozycję.

Nowoczesna meblościanka