Nowoczesne stoły do salonu

Kuchnia, jadalnia czy salon w zależności od układu i potrzeb lokatorów są przestrzeniami, w których stół i krzesła w mniejszym lub większym wariancie po prostu muszą się pojawić. To miejsce nie tylko wspólnego spędzania czasu wolnego ale również pracy, zabawy i długich rozmów w najbliższym gronie. Nowoczesne stoły przyciągają uwagę przede wszystkim niezwykle prostymi formami. Wykorzystanie bieli i koloru drewna pozwala dopasować aranżację do innych elementów wyposażenia wnętrz. Dzięki temu w ciekawy sposób można zaplanować pokój dzienny. To ważne, szczególnie wtedy gdy łączymy go z kuchnią lub też jadalnią. Wtedy stół rozkładany nowoczesny pełni niezwykle ważną funkcję, ponieważ łączy miejsca o różnych charakterach. Sprawia też, że to właśnie wokół niego toczy się życie.

Stoły i krzesła do salonu nowoczesne

Planując pokój dzienny, należy przede wszystkim zadbać o konsekwencje stylistyczną. Najmodniejsze stylizacje ostatnich lat promują nowoczesne białe meble inspirowane skandynawskim designem. W ten trend wpisują się również minimalistyczne stoły i krzesła, które łączą wygodę i doskonałą jakość wykonania. Warto zwrócić uwagę, że proponowane komplety to rozwiązanie do mniejszych i większych wnętrz. System rozkładania pozwala wygospodarować miejsce w momencie, gdy przyjmujemy gości. Dedykowany nowoczesny stół z krzesłami może być interesującą dominantą stylistyczną. Rewelacyjnie prezentują się propozycje awangardowe. Na przykład Stół Kornel zachwyca oryginalną formą i jedną masywną nogą w centralnym miejscu. Taki układ pozwala każdemu wygodnie usiąść przy blacie. Także przykuwa uwagę nieszablonowym wykończeniem. Ten stół biały na jednej nodze sprawdza się również w przestrzeni biura czy też w sali konferencyjnej.

Nowoczesny biały stół na jednej nodze

Nowoczesne stoły rozkładane do salonu

Meble kuchenne, meblościanka, komplet wypoczynkowy w pewien sposób wpływają na aranżację wnętrza. Niezbędnym dodatkiem jest również stół z krzesłami. Na co dzień zazwyczaj korzysta z niego kilkuosobowa rodzina. Do tego typu nowoczesnych rozwiązań świetnie pasują krzesła z tworzyw sztucznych lub z elementami tapicerowanymi. Jeśli dysponujemy odpowiednią ilością miejsca, warto zdecydować się na rozkładany stół do salonu. Taki model pozwoli w przypadku większej uroczystości w łatwy sposób zwiększyć powierzchnię blatu. Tym samym umożliwi ugoszczenie nawet kilkunastu osób. Rozkładany biały stół staje się wręcz elementem obowiązkowym w momencie, gdy mamy dużą rodzinę. Stół RONALD świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Jego klasyczna prosta budowa sprawia, że idealnie będzie pasować w kuchni, jadalni i salonie. Do kompletu bez problemu dobierzemy wygodne krzesła tapicerowane lub z tworzyw sztucznych. Biały rozkładany stół na wysoki połysk sprawdzi się również przy bardzo futurystycznych stylizacjach wykorzystujących nowatorskie konstrukcje krzeseł.

nowoczesny stół rozkładany