Nowoczesne stoliki do salonu

Salon to przede wszystkim przestrzeń domowników. Oczywiście zapraszamy czasem gości i spędzamy czas na długich rozmowach przy kawie lub też grach towarzyskich. Z założenia planujemy i meble, i ich rozkład pod kątem własnych oczekiwań. Nieodłącznym elementem kompletów wypoczynkowych, na które najczęściej składa się funkcjonalna sofa i fotel lub też nowoczesny narożnik, staje się stolik. Nawet ten niewielkich rozmiarów jest idealną przestrzenią, by postawić na nim kubek z herbatą czy też czytaną właśnie książkę, a nowoczesne wzornictwo nadaje temu prostemu modelowi wyjątkowy i designerski charakter. Warto oczywiście stolik dopasować do innych elementów aranżacyjnych, a najczęściej jest jednym z elementów mebli systemowych oraz meblościanek, więc nie ma problemu, by stworzyć unikatowe nowoczesne wnętrze, o czym piszemy na https://blog.furnival.pl/wykorzystac-przestrzen-salonie-2/.

Funkcjonalny stolik do kawy

Nowoczesne stoliki zaskakują kształtami, kolorami i funkcjonalnością. Poza obowiązkową przestrzenią blatu coraz częściej mamy szuflady czy też półki, które pozwalają przechowywać wszystkie rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. Takie funkcjonalne podejście do stylistyki jest modne i niezwykle efektowne. Inspirację tak modnym designem skandynawskim znajdziemy w Stoliku  do salonu VINIE. Połączenie białych matowych frontów i blatu oraz podstawy w kolorze dębu sprawia, że mebel wygląda wyjątkowo szlachetnie. Charakterystyczne ukośne nogi i sposób wykorzystania przestrzeni pod blatem sprawiają, że świetnie wpisze się w klimat nowoczesnego wnętrza. Stolik jest oczywiście elementem całego systemu. Doskonale sprawdzi się również przy innych aranżacjach, a otwarte półki i pojemne szuflady pozwolą zachować porządek w tej ważnej centralnej przestrzeni salonu.

nowoczesny stolik do salonu

Rozkładany stolik do pokoju gościnnego

Teoretycznie służyć ma nam jako małe i funkcjonalne uzupełnienie zestawu wypoczynkowego. To przestrzeń, przy której można swobodnie wypić kawę i postawić drobne przekąski. Poza tym stoliki są dość lekkie i łatwo je przestawić w inne miejsce. Ten niezwykle funkcjonalny mebel może być również ciekawą przestrzenią do przechowywania. Nowoczesny Stół rozkładany ALVO świetnie sprawdzi się również jako przestrzeń dla większych spotkań w gronie znajomych czy też na przykład gier planszowych. Dzięki prostemu systemowi swobodnie może z niego korzystać więcej osób, a konstrukcją bardziej przypomina stół w jadalni. Połączenie minimalistycznej bieli i elementów w kolorze drewna oraz wrażenie szerokich nóg sprawiają, że będzie świetnie prezentować się w nowoczesnym wnętrzu. Dodatkowo może uzupełnić każdy nowoczesny i tradycyjny zestaw mebli. stół rozkładany do salonu