Nowoczesne meblościanki do salonu

Meblościanki nie mają prostej historii. Pomimo tego że z założenia miały być dość funkcjonalnymi meblami, idealnie wpisującymi się w charakter i wielkość mieszkań, to czasy PRL-u sprawiły, że stały się niemalże znienawidzonym elementem aranżacyjnym. Brakowało zarówno pomysłu na wykorzystanie przestrzeni, jak i oryginalnego charakteru. Taką mieliśmy epokę, a współcześni projektanci starają się w pewien sposób ”odczarować meblościanki” i pokazać nam je jako zestaw mebli wyjątkowo nowoczesnych i odpowiadających na potrzeby współczesnego człowieka. Co za tym idzie w najnowszych kolekcjach pojawiają się meble, które wpisują się idealne w charakter minimalistyczny czy też nowoczesny, szczególną uwagę kierując na wykorzystanie tak ważnej obecnie przestrzeni multimediów. Królują więc białe meblościanki, ale coraz częściej pojawiają się ciekawe zestawienia kolorystyczne i połączenie faktur, które umożliwia stworzenie we wnętrzu oryginalnej i funkcjonalnej przestrzeni. Poza tym warto zwrócić uwagę, że nowoczesne kolekcje pozwalają na dowolne kreowanie przestrzeni w zależności od ilości miejsca oraz naszych potrzeb. Meblościanka RTV to również świetny i oryginalny pomysł na multimedia oraz podkreślenie nowoczesnego charakteru.

Meble pokojowe nowoczesne

Meblościanki w salonie lub też w pokoju nastolatka czy w gabinecie to doskonały pomysł na aranżację każdej przestrzeni. Poza ich niezaprzeczalną funkcjonalnością liczą się również dodatki, wykończenie i aranżacja. Meblościanka w salonie to przede wszystkim wypełnienie przestrzeni przechowywania i relaksu. Powinna w dużej mierze wpisywać się w strefę dzienną, wykorzystując dużo miejsca na przechowywanie multimediów, ekspozycję cennych dla nas przedmiotów w podświetlanych LED-ami witrynach oraz przechowywania w szafach, szufladach czy też komodach. Warto zwrócić uwagę, że coraz częściej łączymy pokój dzienny z kuchnią, więc naturalnie meblościanka w salonie staje się pewnego rodzaju elementem jadalni. Warto ten element aranżacyjny również wykorzystać. Niezwykłą popularnością w pokojach dziennych cieszą się meblościanki białe. Przykładem wykorzystanie minimalistycznych trendów jest Meblościanka FENE. Doskonale łączy ascetyczną matową biel z eleganckim wykończeniem w kolorze drewna oraz subtelnym podświetleniem. To zestaw, który sprawdzi się w każdej nowoczesnej aranżacji. Dodaje jej nieszablonowego charakteru szczególnie wyjątkowymi przestrzeniami do eksponowania przedmiotów, co jest największą zaletą mebli modułowych.

Meblościanka FENE

Czarne meblościanki

Miłośnicy futurystycznych rozwiązań oraz młodzież bardzo często wybierają nowoczesne meblościanki wykorzystujące niebanalne formy, połączenie szkła i drewna oraz ciekawe wykorzystanie listew LED. Podświetlane elementy meblościanki dla nastolatka są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim pozwalają w doskonały sposób zagospodarować przestrzeń multimediów, dekoracji oraz oczywiście przechowywania. Idealnie również wpisują się w charakter wnętrza, jaki odpowiada młodym ludziom. I tak czarna Meblościanka MODERN BLACK jest idealnym rozwiązaniem do bardzo nowoczesnych przestrzeni, które stawiają na wyjątkowy design. Dlatego właśnie idealne sprawdza się w pokojach, w których dominują multimedia i nowoczesne technologie – czyli przede wszystkim w pokoju nastolatka.

nowoczesny zestaw do salonu - Meblościanka MODERN BLACK

Ceny meblościanek

Popularne, nowoczesne i designerskie meblościanki do salonu to również praktyczne rozwiązania. Sprawdzają się doskonale jako miejsce do przechowywania, a dzięki swoim systemowym rozwiązaniom pozwalają również zaaranżować przestrzeń tak, jak chcemy. To, ile kosztuje meblościanka, jest także zależne od elementów dodatkowych, jakie z serii dobierzemy. Zestawy są bardzo atrakcyjne, ponieważ furnival.pl stawia na praktyczną dystrybucję z pominięciem pośredników. I tak za rozsądną cenę otrzymujemy doskonałej jakości meble, najlepsze nowoczesne projekty oraz ciekawą aranżację. Tanie meblościanki o czym piszemy w artykule Tanie i funkcjonalne meble systemowe są doskonałym rozwiązaniem do każdej przestrzeń w domu, pozwalają zaaranżować salon, pokój nastolatka czy też gabinet za rozsądne pieniądze.

Zestawy – meblościanki z szafą i komodą

Gotowe meblościanki do salonu w zależności od potrzeb domowników warto rozbudować o inne przydatne elementy. Najczęściej w mieszkaniach decydujemy się na funkcjonalne i pojemne komody oraz szafy. Im mniejsze mamy mieszkanie, tym bardziej praktycznie można w tę przestrzeń wykorzystać. Poza tym dzięki ciekawym meblom systemowym możemy samodzielnie tworzyć takie zestawy, które odpowiadają na nasze potrzeby. Poza komoda z szufladami warto pomyśleć o przestronnej szafie, w której zmieścimy dużą część garderoby. Taki zestaw meblościanki z innymi elementami sprawdzi się także w pokoju nastolatka. Pojemną szafę jako dodatkowy element możemy dobrać na przykład do Meblościanki CLIF. Tu uwagę przykuwa doskonałej jakości wykończenie oraz stylistyka skandynawska w kolorze matowego grafitu i drewna. Poza niespotykanym designem to bardzo pojemny i funkcjonalny zestaw, który można rozbudować o wiele przydatnych elementów.

grafitowa meblościanka do salonu CLIF

Sprawdź inne nowoczesne meblościanki >>