Nowoczesne meblościanki pokojowe

Meblościanki w nowoczesnych wnętrzach podkreślają charakter salonów. Często wykorzystują modę na minimalizm, fronty o wysokim połysku, proste bryły i oszklone elementy witryn, które dodatkowo są podświetlone lampami LED w różnych kolorach. To wszystko podkreśla charakter meblościanki, a z drugiej strony nowoczesne zestawy to również ergonomicznie wykorzystana przestrzeń do przechowywania oraz dostosowanie mebli do stylu życia, czyli chociażby ekspozycji sprzętu multimedialnego.

Biała meblościanka w salonie

Modne od lat meble minimalistyczne to główny nurt w nowoczesnych aranżacjach. Optycznie powiększają pokój i niemalże ascetycznie traktują wszystkie dodatki i ozdoby. Takie wnętrze nie jest zagracone, nie przytłacza różnorodnością kolorów i faktur, a dzięki różnym źródłom światła tworzy nieprzeciętną aurę. Biała meblościanka CORNER jest elegancka oraz praktyczna. Minimalistyczny charakter podkreślają proste bryły, symetria oraz fronty o wysokim połysku. W całości pięknie prezentują się elementy szklanych witryn w wiszących szafkach, które są podświetlone LEDami w kolorze niebieskim, tak jak i półki pod telewizorem. Pozwala to osiągnąć ciekawy nowoczesny efekt.

Biała meblościanka do salonu

Nowoczesna meblościanka w czerni i bieli

Kontrastowe połączenia kolorystyczne sprawdzają się w wielu wnętrzach, a zastosowanie czerni i bieli nie zawsze musi dawać efekt szachownicy. Idealnym przykładem nowoczesnego zestawienia jest mebloścNowoczesna meblościanka do salonuianka CAVE. Dolne długie i pojemne szuflady są w kolorze białym, przez co nadają całej konstrukcji lekkości. Ten efekt podkreśla jeszcze szklana półka podświetlona niebieskim światłem LED. Po bokach konstrukcje domykają dwie wysokie szafki w kolorze czarnym o wysokim połysku. Uwagę przykuwają podświetlone elementy witryn, w których można wyeksponować ważne przedmioty. Całość tworzy przemyślaną nowoczesną meblościankę, która będzie wyglądać idealnie w odważnym i designerskim wnętrzu.