Nowoczesne meble systemowe do salonu

Modernistyczne trendy hołdują jakiejś prostocie, ale również cenią nieszablonowe rozwiązania. Natomiast w całym szeregu tego typu aranżacji bez problemu znajdziemy odpowiedni styl. Ich ilość, która składa się na jeden mianownik – prostota jest bowiem dość szeroka, pozwala na wiele realizacji wykorzystujących różne kolory oraz inspiracje – począwszy od tych skandynawskich na futurystycznych skończywszy. Mamy również coraz więcej połączeń różnych faktur, materiałów i wybarwień wraz z efektem 3D. Dodatkowo niebagatelną rolę będzie grało światło. To ono nada całemu wnętrzu dokładnie taki charakter, jaki chcemy.

Minimalistyczne meble w salonie

Królową nowoczesnych salonów i pokojów młodzieżowych jest biel. Meblościanka CLIFF umiejętnie łączy ją z modnym grafitem. Takie zestawienie sprawia, że zestaw wygląda bardzo nowocześnie, ale z drugiej strony nie przytłaczają wnętrza i pozwala na różnego rodzaju aranżacje. Dodatkowo, ciekawe optyczne efekty podkreślają fronty o wysokim połysku, które są ścięte w górnej i dolnej części. Otwiera to przestrzeń i pozwala na wykreowanie niespalonych rozwiązań. Do kompletu rewelacyjnie prezentować się będzie funkcjonalny stolik, który oprócz przestrzeni blatu, jest również idealnym miejscem na przechowywanie. Ciekawa Aranżacja salonu z nowoczesnymi meblościankami może przykuwać uwagę i być ciekawym wyzwaniem.

biała meblościanka do salonu

Skandynawska meblościanka

Inspiracje designem skandynawskim są u nas bardzo popularne. Wynika to z jednej strony z popularności dwóch dużych sklepów sieciowych, a z drugiej z faktu, że te meble są proste, praktyczne i estetyczne – czyli zapewniają wszystko, czego oczekujemy. Meblościanka LEGG swoją popularność zawdzięcza umiejętnemu wykorzystaniu stylizacji. Zachwycają ukośne nogi oraz wieniec w kolorze drewna, które świetnie kontrastują z grafitowymi, matowymi frontami. To propozycja nowoczesna, prosta, ale bardzo charakterystyczna. Idealnie sprawdzi się w salonie dużej rodziny, jak i w kawalerce singla, ponieważ wykorzystuje najlepsze rozwiązania i najwyższej jakości materiały.

Sprawdź również inne meble systemowe >>