Nowoczesne białe meble

Moda na białe meble w salonie czy też w sypialni wynika przede wszystkim z fascynacji stylem minimalistycznym oraz modnymi trendami skandynawskimi. Z założenia meblościanki białe oraz inne elementy systemów pozwalają optycznie powiększyć wnętrze niezależnie od tego czy urządzamy niewielką przestrzeń, czy też przestronny salon. Doskonale korespondują również z tym, że modne jest meblowanie dolnych części ścian oraz nieustawianie wszystkich mebli obok siebie. Dzięki temu nawet z niezwykle ascetycznych mebli jesteśmy w stanie stworzyć oryginalną kompozycję. Nowoczesne białe meble będą doskonałym uzupełnieniem kompletu wypoczynkowego i wspaniale będą korespondować z wykończeniem kuchni. Mogą być również dominantą całego wnętrza.

Białe meblościanki do salonu

W nowoczesnych pokojach dziennych coraz częściej stawiamy na połączenie estetyki i funkcjonalności. Dlatego właśnie popularne są białe meblościanki do salonu, ponieważ wpisują się w każdą niemalże aranżację. Warto zwrócić uwagę na propozycje z matowym wykończeniem oraz elementami w kolorze szlachetnego drewna. Białe meblościanki do salonu w skandynawskim stylu doskonale sprawdzają się w naszych mieszkaniach. Przede wszystkim są funkcjonalne i pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy. Poza tym wyglądają niezwykle elegancko. Wieniec, korpus czy też charakterystyczne nóżki w kolorze drewna świetnie kontrastują z tak modną elegancką bielą, a poza tym sprawiają, że nowoczesne meble świetnie współgrają z innymi elementami wnętrza takimi jak stolarka, aranżacja kuchni czy też jadalni. Oryginalna Meblościanka SKANSO to doskonały przykład tego, że forma mebli białych może być równie zaskakująca. Zaokrąglone korpusy, wykorzystanie wolnej przestrzeni oraz wiele elementów systemu sprawiają, że całość cieszy się niezmiennie powodzeniem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Proste białe meble do sypialni

Białe komody i szafki często pojawiają się w przestrzeni sypialni. Wprowadzają one do wnętrza świeży klimat i doskonale współgrają z innymi minimalistycznymi dodatkami. Białe meble systemowe pozwalają również na to, by dobierać kolejne elementy do konkretnego wnętrza i naszych potrzeb. Dzięki temu można w pełni wykorzystać przestrzeń i zapewnić sobie miejsce do przechowywania. Tu oczywiście królować będą białe komody, które w szafkach i szufladach zmieszczą wiele niezbędnych przedmiotów, ubrania oraz bieliznę. Poza tym wyglądają niezwykle stylowo. A tego nie da się nie docenić. Proste białe meble do sypialni przydadzą się również w pokoju nastolatka. W tym wypadku doskonale sprawdzą się również szafki RTV, które pozwalają stworzyć przestrzeń multimediów. System Lund to doskonały przykład na to, jak białe meble doskonale mogą wypełnić każdą wymagającą przestrzeń.