Nowoczesne, białe komody

Minimalizm, nowoczesność, styl, design, ergonomia to hasła, które przyświecają wszystkim, którzy urządzają mieszkania według najnowszych trendów. Oczywiście kluczem zawsze jest to, co nam się podoba i co się mieści czasem na bardzo niewielkiej przestrzeni. W całej kolekcji mebli do dyspozycji coraz częściej nie korzystamy z całych meblościanek, ale sami dopasowujemy te moduły, które będą najlepiej wyglądać i spełnią nasze oczekiwania. Wszak meble są do przechowywania. Nic dziwnego, że to właśnie komody są tymi ulubionymi. Pozwalają zachować porządek i dobrą organizację, poza tym mogą być idealnym miejscem do ekspozycji cennych przedmiotów lub też centrum multimediów. Uniwersalność komód jest nie do podważenia i zgodnie z nowymi trendami najchętniej sięgamy po biel oraz jej połączenia z kolorem drewna lub grafitem.

Komoda – nowoczesny mebel

Białe meble idealnie wpisują się w minimalistyczny wystrój wnętrz. Niezależnie od tego, czy sięgniemy po modele o wysokim połysku, czy też w wykończeniu matowym optycznie powiększają wnętrze, świetnie pasują do kompletów wypoczynkowych i stanowią tło dla wszystkich innych elementów. Ten awans bieli sprawia, że nie jest one nijaka, wręcz doskonale oddaje charakter wnętrza i tworzy inspirację do innych poszukiwań. W całym szeregu rozwiązań uwagę przykuwa Komoda FENE. Delikatne frezy, które podkreślają symetrię mebla zostają podkreślone przez niebanalną witrynę, która stanowi clou konstrukcyjne. W centralnym punkcie mamy podłużną wydzieloną przez obramowanie i tylną część w kolorze drewna san remo przestrzeń do ekspozycji. Tu idealnie będą wyglądać piękne ozdoby, a ich wyjątkowość podkreśla białe światło LED. Poza tym komoda to szereg praktycznych szafek i dwie szuflady, w których zmieszczą się ważne drobiazgi. O całym systemie możesz przeczytać w artykule.

Białe komody – styl i elegancja

Biel przyciąga uwagę. Elegancka Komoda SPICE to połączenie najlepszych cech witryny i miejsc do przechowywania. Dzięki rezygnacji z jakichkolwiek ozdób, a nawet z uchwytów otrzymujemy minimalistyczny mebel, któremu szyku dodają fronty o wysokim połysku i przeszklone podświetlone białym światłem LED elementy witryn – idealne do ekspozycji pięknych przedmiotów, którymi lubimy się otaczać. Całość jest idealnym rozwiązaniem do salonu lub jadalni, a pojemne półki pomieszczą naprawdę dużo rzeczy.

Komoda SPICE SB 2 - nowoczesność w salonie