Nowoczesna i praktyczna szafa

Szafa to jeden z najważniejszych mebli w każdym mieszkaniu niezależnie od jego wielkości. To właśnie tu przechowujemy ubrania zarówno te złożone, jak i w szufladach czy koszach oraz te wiszące na wieszakach. Dlatego właśnie nowoczesne szafy dopasowane do aranżacji całego mieszkania pojawiają się w sypialniach, pokojach dzieci oraz w przedpokoju. W niektórych mieszkaniach stają się także stylowym elementem salonu, ponieważ to pomieszczenie jest wielofunkcyjne i w kawalerkach to właśnie w tym pokoju toczy się niemalże całe życie. Na rynku znaleźć można szereg mniejszych lub większych szaf z lustrami lub gładkim wykończeniem, a wiele modeli bez problemu da się dopasować do modnych meblościanek.

Minimalistyczne szafy

Choć szafa jest dużym meblem i w znacznym stopniu ogranicza przestrzeń, to jednak pozwala zachować porządek i daje miejsce, by wszystkie ubrania znalazły się na półkach lub wieszakach. Dzięki dużej pojemności oraz funkcjonalnemu układowi jest w stanie pomieścić naprawdę dużo. Poza tym białe minimalistyczne szafy są ciekawym elementem aranżacyjnym szczególnie wtedy, gdy zdecydujemy się na model z lustrem. Takie rozwiązanie sprawdza się w każdej przestrzeni. Niezwykle ascetyczną formę ma biała szafa LUND. To jeden z ważniejszych elementów systemu i bez problemu można stworzyć cały zestaw białych mebli w salonie. Białe matowe fronty oraz wykończenie w kolorze szlachetnego drewna sprawiają, że całość prezentuje się lekko. Minimalistyczny charakter podkreślają niemalże niezauważalne ascetyczne uchwyty. W środku znajdziemy szereg pojemnych półek oraz drążek do wieszania ubrań. Dzięki takiemu układowi wszystko, czego potrzebujemy pod ręką, znajduje się szybko. Natomiast ubrania, które wymagają specjalnego przechowywania, wiszą swobodnie i się nie gniotą. Szafa będzie się rewelacyjnie prezentować w salonie z innymi meblami systemu takimi jak komody czy szafki. Taki zestaw będzie również idealny do pokoju nastolatka.

Jaka szafa do sypialni?

Warto w sypialni, o ile dysponujemy odpowiednią ilością miejsca, zdecydować się na większy model szafy, który umożliwi przechowanie dużej ilości ubrań nawet tych, których w danym momencie nie nosimy. Im szafa w sypialni będzie większa, tym więcej uda się przechować, a także można ergonomicznie rozkładać rzeczy. Ciekawym rozwiązaniem będzie również model z lustrem, które optycznie będzie powiększać przestrzeń i stanie się idealnym miejscem do tego, by ocenić wygląd przed wyjściem z domu. Szafa biała z połyskiem LAUREN to trzydrzwiowa propozycja, która pomimo swojej wielkości prezentuje się niezwykle lekko. Minimalistyczna biel i lustro doskonale będą komponować się z innymi elementami nowoczesnego wystroju. W środku znajduje się drążek na ubrania oraz pojemne półki różnej wielkości. Dzięki temu rzeczy wiszące będą mieć odpowiednią przestrzeń, a te poskładane będą zawsze pod ręką. Bez problemu przechowamy również ubrania sezonowe, których w danym momencie nie nosimy.

Szafa w przedpokoju

Nowoczesne aranżacje przedpokoju w centrum uwagi stawiają szafę. To idealne miejsce, by powiedzieć okrycia wierzchnie, poukładać wszystkie niezbędne elementy garderoby i akcesoria, a w niektórych wariantach także buty. Dobrze zaplanowana szafa do przedpokoju z pewnością odpowie na wszystkie potrzeby domowników. Jeśli mamy niewiele miejsca, to właśnie ten mebel będzie musiał być multifunkcjonalny. Skandynawski klimat wprowadzi Szafa grafitowa LEGG. Charakterystyczne ukośne nóżki nadadzą całości lekkości. Matowe białe fronty będą rozjaśniać i powiększać optycznie niewielką lub nieustawną przestrzeń korytarza. W środku znajduje się drążek, na którym mogą zawisnąć wszystkie kurtki i płaszcze. Dzięki dużej wysokości nawet długie ubrania wierzchnie się nie gniotą. Na dole znajduje się również praktyczna długa półka. Szafa LEGG jest również dostępna w modnym grafitowym kolorze.Nowoczena szafa