Modne i eleganckie szafki pod telewizor

Coraz częściej decydujemy się na wieszanie płaskich telewizorów na ścianie, ale to wcale nie spowodowało, że rezygnujemy z szafki pod sprzęt. Niskie komody to doskonałe miejsce na pozostałe multimedia, a pojemne szuflady i półki pozwolą na schowanie pilotów, płyt i innych nowoczesnych gadżetów. To, co najbardziej przy sprzęcie przeszkadza, to są kable, które dzięki przemyślanej konstrukcji szafki można w pomysłowy sposób ukryć.

Klasyczny mebel

Funkcjonalny mebel pod telewizor będzie wykorzystywał niską powierzchnię mebla do wyeksponowania multimediów oraz dekoracji. Komoda SPICE RTV przykuwa uwagę prostą formą, która idealnie wpisuje się w charakter minimalistycznych wnętrz. Biały matowy korpus i fronty na wysoki połysk nadają konstrukcji lekkości. Na uwagę zasługuje sposób otwierania szafek, który jest praktyczny i pozwala na łatwy dostęp do schowanych przedmiotów lub na umieszczenie tam sprzętu, który zamykamy w momencie, kiedy z niego nie korzystamy. Praktyczna szuflada pomieści wszystkie drobne przedmioty niezbędne do obsługi multimediów.

minimalistyczna szafka RTV

Nowoczesna forma

Szafki pod telewizor stały się jednym z elementów meblościanek. Oprócz elementów wiszących i komód stanowią centralny punkt pokoju. Wynika to ze zmiany sposobu myślenia o sprzęcie multimedialnym oraz innego korzystania z niego. Coraz częściej nie tylko biernie oglądamy telewizję, ale wykorzystujemy na przykład konsole do aktywnego lub twórczego spędzania wolnego czasu. Niskie meble sprawdzają się w tym momencie. Szafka pod telewizor w meblościance ALTOON do podstawa całego systemu. Rozbudowany niski mebel nie tylko pomieści sprzęt i inne niezbędne przedmioty, ale doskonale podkreśla aranżację całego nowoczesnego wnętrza. Kontrastowe połączenie bieli i czerni na wysoki połysk dodaje charakteru szafce i meblościance.

Nowoczesna mebloscianka do salonu