Moda na białe meble

Zainteresowanie białymi meblami pojawia się co kilka lat. I pomimo tego że nieustannie w modzie są zestawy w różnych odcieniach drewna, to miłośnicy nowych trendów sięgają po inne barwy lub łączą kolorowe fronty z tradycyjnymi korpusami. W takich rozwiązaniach dominuje kolor biały, podkreślony wysokim połyskiem i ciekawym oświetleniem.

Dlaczego białe meble?

Jasne meble doskonale wpisują się w modę na minimalistyczne wnętrza, optycznie powiększają przestrzeń i są świetną bazą do kreowania miejsca przez dodatki w innych kolorach. To lekkie i stylowe rozwiązanie, które bez problemu obroni się w każdym miejscu. I co najważniejsze, nie jest modą sezonową, ponieważ pozwala na różnorodne zestawienia. Proste, elegancie meble będą wyglądać wyśmienicie na tle szarych ścian z dodatkami w pastelowych barwach. Inne wrażenie zrobią, gdy zestawimy je z mocno kontrastującymi kolorami. Na furnival.pl można znaleźć wiele zestawów białych mebli lub pojedynczych elementów. Na uwagę zasługuje meblościanka SPICE, która w swojej pięknej i prostej konstrukcji jest nad wyraz elegancka. Oświetlenie w kolorze białym podkreśla wyeksponowane w witrynach przedmioty, a fronty o wysokim połysku i brak uchwytów całemu systemowi dodają lekkości. A to główna zaleta białych mebli.

biała meblościanka

Najlepsze miejsce

Biała komoda oprócz salonu doskonale będzie wyglądać w sypialni. Można odnieść wrażenie, że to właśnie popularność tego koloru w pokoju do spania stała się początkiem mody na biel. Jasne barwy w sypialni powiększają przestrzeń oraz pozwalają czuć się bezpiecznie. Stąd delikatne kolory ścian, białe ramy łóżek, a tym samym mebli. W sypialni świetnie sprawdzi się komoda LAUREN, która jest przede wszystkim pojemna. W szafkach i szufladach pomieści się wszystko, co niezbędne. Urok zaokrąglonych frontów na wysoki połysk podkreślają długie czarne uchwyty i delikatne fornirowanie.

Biała nowoczesna komoda