Czy meblościanki są modne?

Podobno w czasach eklektyzmu wszystko jest modne. Obojętnie więc, czy sięgniemy po stylizację retro, rustykalną, czy też nasze inspiracje bardziej ciągną w kierunku trendów futurystycznych. Warto pamiętać, że modne staje się to, co stosujemy z pełną konsekwencją. Meblościanka powinna bowiem odpowiadać na nasze potrzeby, ale mieścić się również w wybranej stylistyce.

Modernistyczne meblościanki

Coraz więcej ludzi decyduje się aranżować swoje wnętrza w stylów minimalistycznym. To w pewnie sposób idealnie się również wpisuje i w charakter i w wymiary polskich salonów w mieszkaniach w blokach, a przecież tak najczęściej mieszkamy. Stąd też większość sięga po białe meblościanki, które łączą w sobie ciekawy wygląd oraz bardzo praktyczny wymiar przechowywania. Oprócz przestrzeni witryn warto zadbać o odpowiednią ilość szafek i szuflad, które pomogą schować dokumenty, akcesoria czy chociażby sprzęt multimedialny. Meblościanka CORNER w te trendy wpisuje się niemalże idealnie. Białe fronty o wysokim połysku oraz dość szeroki korpus przykuwają uwagę przede wszystkim ilością przestrzeni do przechowywania. Duże bryły w ciekawy sposób rozbite są poprzez witryny podświetlone niebieskimi LED-ami. To wyjątkowy minimalistyczny i praktyczny zestaw mebli idealny do nowoczesnego salonu.Nowoczesna komoda do salonu

Moda na kontrasty

Biel i czerń w aranżacji wnętrz pojawiają się od lat. To zawsze eleganckie i ponadczasowe połączenie, które daje bardzo wiele możliwości. Meblościanka TORINO to wyjątkowy zestaw, który świetnie będzie prezentował się na nieco większej przestrzeni. Całość wykorzystuje przede wszystkim system wiszących szafek z elementami podświetlonych witryn, bardzo długą komodę RTV, na której można postawić różnego rodzaju urządzenia multimedialne oraz ozdoby. Uwagę przykuwają również półki na panelu. Całość wyraźnie skontrastowana i kolorem, i strukturą. Co najważniejsze, dzięki pewnego rodzaju uniwersalności w zależności od tego , w jaki sposób powiesimy poszczególne elementy, taki efekt na ścianie uzyskamy. Pamiętajmy, że takie pojedyncze rozwiązania dają nam bardzo dużo możliwości na własną aranżację.