Meblościanki odkryte na nowo

Współczesne zestawy mebli oprócz nazwy nie mają nic wspólnego z meblościankami z lat siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych. Dostosowane są do najmodniejszych trendów w urządzaniu wnętrz, spełniają wymagania nowoczesnych salonów i sprzętu multimedialnego i co najważniejsze oddają indywidualność gospodarzy. Wybór meblościanek jest naprawdę duży i należy przede wszystkim kierować się ilością miejsca, jakie mamy do zagospodarowania i własnymi potrzebami.

Meblościanka jako centrum multimedialne

Gdy zaczynamy myśleć, co tak naprawdę jest nam potrzebne w salonie, bardzo często okazuje się, że priorytetem jest wyeksponowanie i wygodne korzystanie ze sprzętu multimedialnego. Taka niemalże futurystyczna forma czarnych frontów meblościanki Modern Black podświetlonych niebieskimi LEDami robi niesamowite wrażenie i idealnie wkomponowuje się w design sprzętu.

nowoczesny zestaw do salonu

Minimalistyczna meblościanka

Wykorzystanie bieli jest szczególnie modne w nowoczesnych niewielkich salonach. Taka meblościanka o frontach na wysoki połysk idealnie optycznie powiększa przestrzeń, a oświetlenie LED daje jej dodatkowo fantastyczną przestrzeń do ekspozycji ważnych przedmiotów. Zestaw SWITCH to idealny pomysł na umeblowanie salonu – pojemne szuflady i szafki wiszące stanowić będą idealne miejsce do przechowywania.

Meblościanka Switch do salonu

Meblościanka w ciekawym stylu

Niewątpliwie można powiedzieć, że w meblach było już prawie wszystko. Są jednak formy, które przykuwają uwagę, zachwycają i pozwalają wykreować nieprzeciętną przestrzeń. Meblościanka SKANSO to idealny przykład na łączenie stylów. Korpus w kolorze dębu jest mocno zaokrąglony na narożnikach. Meble bardziej przypominają formę mydełka niż klasycznych kanciastych szafek czy komód. W takim kształcie pięknie prezentują się białe fronty o wysokim połysku oraz elementy przeszklone podświetlone LED. Taka meblościanka idealnie podkreśli charakter nowoczesnego wnętrza, a dzięki korpusowi w kolorze drewna będzie współgrać z podłogami.

Nowoczesna meblościanka