Meblościanki z matowymi frontami

Wybierając meble, zaczynamy od wymiarów, potem styl – w międzyczasie kolory, faktury, oświetlenie – na funkcjonalności skończywszy. Co ważne, coraz częściej staramy się, by nasze wnętrze wyglądało nieszablonowo, by wyróżniało się na tle innych. Dobrym pomysłem jest pewnego rodzaju zabawa z tym, co powszechnie uważane jest za modne, poszukiwanie rozwiązań i oczywiście dopasowywanie ich do naszej wizji salonu, sypialni czy pokoju młodzieżowego.

Dlaczego mat?

Rosnąca popularność matowych frontów wynika z jednej strony z pewnego odejścia od tak modnych obecnie frontów na wysoki połysk oraz (jak powtarza wielu klientów) ze względów praktycznych. Te ostatnie doceniają szczególnie rodzice, którzy mają małe dzieci lub właściciele zwierząt. Fronty na wysoki połysk dla wielu są przestrzenią do częstego sprzątania, a przecież nie wszyscy oczekują takich atrakcji w salonie. System CLIF To idealne rozwiązania do nowoczesnych i ciekawych wnętrz. Korpus w kolorze dębu staje się idealnym tłem dla białych lub grafitowych matowych frontów, które są w ciekawy sposób wykończone. Oprócz kolorystyki piękne wrażenie robi ścięta góra i dół frontów. To także pewnego rodzaju gra z konwencją w dobie mody na wszelkiego rodzaju zaokrąglenia. W wersji grafitowej meble wyglądają bardzo elegancko, idealnie podkreślą charakter męskiego wnętrza lub pokoju młodzieżowego. Świetnie wpisują się również w trendy industrialne.

Grafit czy biel?

System CLIF dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Dość zdecydowanemu grafitowi przeciwstawiona jest minimalistyczna biel. Fronty podkreślają piękny charakter grafitowego korpusu, tworząc ciekawy kontrast oraz niesamowite wrażenie nowoczesnych rozwiązań. W wersji białej system sprawdzi się nawet w niewielkich salonach. W zależności od układu pomieszczenia i naszych potrzeb możemy nasze wnętrze umeblować różnego rodzaju komodami, szafkami z elementami witryn, gotową meblościanką i stolikiem kawowym. Zestawione w dowolnych kombinacjach stwarzają zawsze nie nieprzeciętne wnętrze.

biała meblościanka do salonu