Meblościanki w kolorze grafitu

Nowoczesne trendy zakładają, że swobodnie możemy łączyć różne kolory faktury i tendencje. Po kilku sezonach mody na minimalizm i białe fronty o wysokim połysku ostatnio możemy zauważyć ciekawe zestawienie kolorystyczne i wykorzystywanie grafitu jako podstawowego elementu aranżacyjnego. Co najważniejsze, ta barwa pięknie podkreśla wszystkie inne kolory oraz powala dobrać atrakcyjne i nieszablonowe dodatki. Grafit to bardzo nowoczesne rozwiązanie. Świetnie współgra z surowymi ścianami, jak i zdecydowanymi akcentami. Jest idealną podstawą do tworzenia stylizacji industrialnych, futurystycznych i minimalistycznych. A co najważniejsze doskonale wygląda ze wszystkim.

Grafit plus dąb

Od wielu lat modne są inspiracje stylem skandynawskim. Widać je zarówno w prostej formie, jak i detalach wykończeniowych. Poza tym tego rodzaju meble są po prostu ergonomiczne. Idealnie wkomponowują się w przestrzeń niewielkich mieszkań, tworząc ciekawe miejsce do przechowywania. W Systemie LEGG te inspiracje widzimy przede wszystkim w kształcie i układzie nóg w kolorze dąb monument. Ta sama płyta tworzy wieniec mebli. Doskonale kontrastuje z grafitowym korpusem oraz matowymi frontami. Ascetyczność formy podkreślają proste bryły oraz podłużne uchwyty. Duże witryny, w których można wyeksponować ważne dla nas rzeczy, podświetlone są białym światłem LED.

Korpus w graficie

Ten modny kolor staje się idealnym tłem dla innych barw. Doskonale sprawdza się jako korpus dla na przykład białych frontów. Takie ciekawe zestawienia znajdziemy w Meblościance CLIFF. Kontrast jest podkreślony poprzez oświetlenie LED i szklane półki, które stwarzają wrażenie lekkości. Białe matowe fronty są ścięte pod kątem na górze i na dole, co nadają im dość zdecydowany i nowoczesny charakter. W drugim wariancie tego samego Systemu CLIFF mamy inne ciekawe zestawienie kolorystyczne. Tutaj grafit jest elementem główny, a matowe fronty w tym kolorze przykuwają uwagę szczególnie w zestawieniu z korpusem w barwie dąb monument. To odważna i zdecydowanie bardziej męska propozycja do salonu.

biała meblościanka do salonu