Meblościanki inspiracje

Meblościanki królowały w polskich salonach w czasach komuny i są równie popularne w nowoczesnych minimalistycznych wnętrzach. I choć zdecydowanie zmieniła się moda, nasze przyzwyczajenia i charakter pokoju dziennego, to modernistyczne meble idealnie do nich pasują. Obecnie większą uwagę zwracamy na stwarzanie w salonie centrów multimedialnych oraz ergonomiczność przechowywania oraz oczywiście wygląd. Meblościanki Furnival idealnie się w tej przestrzeni mieszczą i spełniają wszystkie oczekiwania klientów poszukujących ciekawych rozwiązań.

Meblościanka w stylu skandynawskim

To jeden z najpopularniejszych trendów urządzania wnętrza. Elegancki, prosty, przejrzysty, ale wyjątkowo stylowy. Łączenie drewna z białymi frontami o wysokim połysku idealnie wygląda w minimalistycznym salonie. Poza tym pasuje do innych elementów wystroju wnętrza i pozwala na stworzenie nieprzeciętnych aranżacji. Meblościanka SKANSO to bardzo ciekawy zestaw, obok którego nie da się przejść obojętnie. Uwagę przykuwają przede wszystkim zaokrąglone narożniki korpusu, co daje efekt lekkości i nowoczesności. Poza dużą szafą z elementami podświetlonych białym światłem LED witryn mamy ciekawą i funkcjonalną komodę RTV, która pomieści cały sprzęt multimedialny. Do kompletu warto dokupić rewelacyjny stolik kawowy, który jest idealną przestrzenią przechowywania, a dzięki niebanalnym kształtom stanowić będzie centralny punkt pokoju. Co najważniejsze, meble ma również dużo miejsc na przechowywania drobiazgów, książek czy też ozdób.
Mebloscianka w stylu skandynawskim

Nowoczesne meble kolorze grafitu

Łączenie różnych kolorów w salonie może dać bardzo ciekawe efekty. Warto postawić na barwy nieszablonowe, które nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru. Meblościanka RENO pozwala na wiele aranżacyjnych pomysłów. Dzięki grafitowym frontom o wysokim połysku oraz białemu korpusowi tworzy ciekawe kontrasty. Poza tym to idealna propozycja, jeśli łączymy salon z kuchnią i w tym drugim pomieszczeniu sięgniemy również po podobne barwy. W tym momencie uzyskujemy bardzo ciekawe efekty. Meblościanka to również bardzo ergonomiczne miejsce do przechowywania w szafkach wiszących czy też w dodatkowej komodzie.Nowoczesna tania meblościanka