Meblościanki do salonu

Choć kojarzą się z czasami, które słusznie minęły, meblościanki wracają do łask. Pewnie dlatego, że w naszych minimalistycznych i czasem niewielkich mieszkaniach doskonale wpisują się w klimat wnętrz. Meblościanki przestały być miejscem do upychania wszystkich rzeczy, a stały się ozdobą salonów. Doskonale dostosowane do zmieniającej się mody mają miejsce na przechowywane sprzętu RTV, podświetlane półki, atrakcyjne fronty i prostą budowę. To wszystko po to, by wpisać się w oczekiwania współczesnego człowieka, który w meblach ceni ergonomię, minimalizm i nowoczesny design.

Meblościanka – ale jaka?

Szukając mebli, które doskonale wpiszą się w wystrój naszego wnętrza spotkamy się z dylematami dotyczącymi kolorów, faktur czy też wielkości samej meblościanki. Nowoczesne meble to zazwyczaj systemy modułowe, które możemy dostosować do pomieszczenia, którym dysponujemy. W ten sposób uzyskamy niepowtarzalny zestaw, który będzie spełniał nasze oczekiwania. Meblościanki, które znajdziesz na Furniwal.pl, to przykłady nowoczesnego myślenia o meblach przyjaznych użytkownikowi, odpowiadających na jego potrzeby, a co najważniejsze wykonanych z największą starannością. U nas znajdziesz ciekawe zestawienia kolorów, faktur i kształtów dodatkowo podkreślone nowoczesnym oświetleniem.

Meblościanka SAALA 3

Meblościanka na miarę XXI wieku

Od kiedy na salony wszedł minimalizm, białe meble stały się modne. Doskonale wpisują się w przestrzeń małych mieszkań, powiększając je optycznie. Co ważne komponują się idealnie z pozostałymi elementami wystroju wnętrz. Takie połączenie białych frontów o wysokim połysku z drewnianym korpusem sprawdzi się w niejednym salonie. Meblościanka Saala 3 to idealna propozycja dla tych, którzy chcą łączyć nowoczesność i pewne przywiązanie do tradycji. Drewniany korpus doskonale będzie komponował się z podłogami, drzwiami oraz innymi elementami drewnianymi mieszkania, a białe fronty nadadzą pomieszczeniu lekkości i optycznie je powiększą. Ten mebel poprzez zastosowanie asymetrii w układzie witryn jest ciekawą propozycją szczególnie do małych pomieszczeń. Subtelne oświetlenie LED w kolorze białym nadaje lekkości i pozwala na wyeksponowanie najważniejszych dla nas rzeczy.