Meblościanki dla każdego

Meblościanki wróciły w wielkim stylu. Popularny segment z lat osiemdziesiątych przeżywa swój renesans w całkowicie innej formie. Przede wszystkim świetnie wpisuje się w styl życia współczesnych ludzi, a kolorystyka, jakość wykonania oraz szereg funkcjonalnych rozwiązań sprawiają, że meble modułowe, bo tak o nich trzeba myśleć, zdobią salony w małych mieszkaniach i większych domach. Co istotne, atrakcyjny design i korzystne ceny sprawiają, że takie meblowanie jest zdecydowanie lepsze niż kompletowanie komód szafek czy też centrów multimedialnych na własną rękę. Przede wszystkim poza nazwą meblościanki są bardzo dalekie od swoich pierwowzorów.

Dlaczego warto kupić meblościankę?

Przede wszystkim praktyczne komplety z furnival.pl to oryginalne propozycje idealnie wpisujące się w najnowszą modę i w potrzeby Polaków. Pozwalają w ciekawy sposób zagospodarować ścianę, dając przestrzeń do przechowywania, ekspozycji a także niezwykle funkcjonalne rozwiązania. Możliwość dowolnego rozmieszczania elementów oraz fakt, że można te zestawy rozbudować o inne meble z kolekcji sprawiają, że każde wnętrza uda się wyposażyć zgodnie z oczekiwaniami. W ofercie znaleźć można szereg meblościanek w różnych kolorach, fakturach i w wykończeniu. Dzięki temu idealnie wpiszą się w nowoczesne i klasyczne aranżacje. W tych ostatnich rewelacyjnie sprawdzają się meblościanki, które łączą biel i kolory szlachetnego drewna. To także ukłon w stronę tak modnego stylu skandynawskiego.

Oferta szyta na miarę

Poza tym oferta Furnival.pl zaskakuje bardzo atrakcyjnymi cenami a także szeregiem możliwości dostosowanych do potrzeb klientów. Firma umożliwia płatność ratalną i daje gwarancję na produkty. Profesjonalna obsługa klienta natomiast pomoże rozwiązać każdy problem. Dzięki temu umeblujemy salon tak jak chcemy, inwestując w sprawdzone i nowoczesne propozycje. Meblościanka TIMBER dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych i rewelacyjnie będzie wyglądać w mieszkaniu przebojowych młodych ludzi, miłośników elegancji czy też klasyki.

Nie daj się nudzie

Choć w meblarstwie króluje obecnie minimalistyczna biel i proste formy, to wcale nie znaczy, że jest nudno. Przede wszystkim mamy dostęp do różnych kombinacji kolorystycznych. Detale i wykończenie w graficie, drewnie czy czerni pozwala dobrać idealną propozycję dla siebie. Niezwykłe wrażenie robią również podświetlane LED-ami szklane półki i witryny w Meblościance LEGG. To nadaje nowoczesnego charakteru, podkreśla ekspozycję i optycznie powiększa wnętrze. Dodatkowo modny grafit i wykończenie w kolorze drewna prezentują się bardzo modnie.

Komponowanie meblościanek z szeregu szafek i komód różnej wielkości sprawia, że można je doskonale dopasować do przestrzeni, jaką się dysponuje a także do swoich potrzeb. Dzięki temu w mieszkaniach będziemy mieć różne układy. Dla jednych najważniejsza będzie strefa multimediów i szafka RTV będzie zajmować centralne miejsce. Inni będą potrzebować więcej półek i szuflad na przechowywanie i tym samym zainwestują w funkcjonalne komody. Poza tym niezwykle atrakcyjnie prezentują się modne połączenia kolorystyczne, które dodatkowo można podkreślić dodatkami. Do łask w wielkim stylu wróciła czerń. Meblościanka MODICA zachwyca wzorem na frontach, który przypomina piasek pustyni lub też fale Takie wykończenie daje niesamowite wrażenia. Efekt 3D doskonale odbija światło. Efekt pogłębiają również duże podświetlane na niebiesko witryny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA