Meblościanka z szafką RTV

Meble pokojowe od kilkunastu lat przestały przypominać zagraconą ścianę, w której przechowywane są wszystkie ważne rzeczy, a komplet kryształów robi za wątpliwej urody dekorację witryny. Nowoczesne meblościanki łączą w sobie proste formy, doskonałe wykończenie, ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni i co najważniejsze są dostosowane do stylu życia współczesnego człowieka. A ten styl w dużej mierze wyznacza rozwój technologii i tworzenie w salonach prawdziwych centrów multimedialnych. Takim zadaniom mogą sprostać meble wykonane z najlepszych materiałów, zaprojektowane przez projektantów, którzy znają potrzeby naszych odbiorców.

Centrum multimedialne

Minimalistyczne meble zakładają prostotę formy i pewna konsekwencję kolorystyczną. Jeśli do tego dodać, że mają one również być użyteczne, uzyskujemy projekty na miarę XXI wieku. Meblościanka panda to połączenie elementów czarnych i białych, płyty i szkła, frontów gładkich i ryflowanych, matowych i na wysoki połysk. To wszystko podświetlone niebieskim światłem LED tworzy ciekawy zestaw do nowoczesnego salonu. Doskonale będzie on komponował się ze sprzętem multimedialnym. Po telewizor przygotowana jest specjalna szafka, na dodatkowych półkach bez problemu zmieszczą się inne odtwarzacze, dekodery, głośniki, czyli wszystko to, bez czego współczesny człowiek nie wyobraża sobie odpoczynku. A kable i kabelki zostaną dyskretnie pochowane. Sama meblościanka Panda to zestaw pięknych mebli, które podkreślą nowoczesność wnętrza, mają ciekawe rozwiązania na miejsca do przechowywania i świetnie podkreślają sprzęt multimedialny.

MEBLOŚCIANKA PANDA BLACK & WHITE

Biel pod telewizorem

Wykorzystanie przestrzeni pod sprzętem multimedialnym też wymaga przemyślenia. Z czarnym czy srebrnym telewizorem doskonale będą kontrastować białe meble z frontami na wysoki połysk. Razem stworzą ciekawy i nowoczesny zestaw. Komoda serii Spice oprócz przestrzeni, na której można postawić telewizor i inne multimedialne sprzęty, mieści w sobie półki, szafki z praktycznym otwarciem do dołu i szufladę. Taki układ pozwala na pochowanie lub wyeksponowanie sprzętu, a na pewno pomoże uporać się z wieloma kablami, pilotami i innymi multimedialnymi gadżetami.

KOMODA SPICE RTV BIAŁY POŁYSK