Meblościanka SKANSO

Urządzając wnętrze, poszukujemy nieszablonowych rozwiązań. Oczywiście zawsze funkcjonujemy w jakiejś modzie na przykład na białe meble, połysk lub mat, czy też sposób otwierania. Niektórzy ulegają tym trendom, inni zdecydowanie idą pod prąd, ale zawsze mając świadomość tego, co jest popularne. Pod tym kątem szczególnie meblościanki mają niezbyt dobrą sławę, bo przecież jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie mogliśmy pozwolić sobie na różnorodność, a większość mieszkań nie dość że miała podobny kształt, to na dodatek meble wszędzie były niemalże identyczne.

Wielki powrót meblościanki

Współczesne zestawy mebli w niczym (oprócz nazwy) nie przypominają swoich starszych sióstr. Przede wszystkim ergonomicznie wykorzystują przestrzeń ściany, dopasowując się do potrzeb mieszkańców. Meble nie zabudowują ściany od podłogi do sufitu, ale pozwalają samodzielnie zaaranżować przestrzeń. Meblościanka SKANSO to idealny pomysł na stworzenie w salonie nieprzeciętnego wnętrza, które zagospodarowuje miejsce na sprzęt multimedialny, pozwala wyeksponować najważniejsze dla nas rzeczy, czy też zawiera pojemne szafki, w których bez problemu możemy przechowywać wszystkie niezbędne w salonie przedmioty.

Nowoczesna meblościanka

W zachwycie kształtem

Meblościanka SKANSO oprócz niewątpliwej funkcjonalności jest designerskim cudem. Już na pierwszy rzut oka widzimy inspirację tak popularnym stylem skandynawskim, ale na plan pierwszy wysuwają się zaokrąglone krawędzie mebli. Połączenie korpusu w kolorze drewna o podkreślonym rysunków słojów z białymi frontami na wysoki połysk i witrynami podświetlonymi LED w kolorze białym robi niesamowite wrażenie. To zestaw nieprzeciętny, nowoczesny i praktyczny. Warto oprócz szafki pod telewizor, dużej komody i elementów wiszących dopasować stolik kawowy z serii, który jest stylistyczną perełką. Oprócz szafek pod owalną bryłą blatu mamy dużo przestrzeni otwartej na drobiazgi lub książki.

nowoczesne meble do salonu

SKANSKO to propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na nieszablonowe wnętrza, które w ciekawy sposób wykorzystują różne inspiracje i pewnego rodzaju zabawę formą. A ta w tym przypadku zaskakuje najbardziej.