Meblościanka LUND z szafą

Modne i popularne meblościanki śmiało czerpią inspiracje z nowoczesnych stylistyk. Przede wszystkim w trendach są skandynawskie klimaty. Najczęściej w wyborze funkcjonalnych mebli do salonu stawiamy na możliwości dowolnego ustawienia konkretnych elementów w zależności od ilość posiadanego miejsca, jak i preferencji mieszkańców. Urządzenie salonu odpowiednimi komodami szufladami, szafkami i półkami pozwala zagospodarować miejsce na przechowywanie oraz ekspozycję ważnych przedmiotów. Stwarza też tak użyteczną przestrzeń dla multimediów. Z drugiej strony warto Meblościankę LUND uzupełnić pojemną szafą, szczególnie wtedy, gdy salon pełni funkcję również sypialni a nie tylko pokoju dziennego.

Biała meblościanka z szafą

Zestaw LUND rewelacyjnie wpisuje się w nowoczesną aranżację wnętrz. Białe matowe fronty fantastycznie kontrastują z dębowym wieńcem, który dodaje całości eleganckiego charakteru. Poza tym niezwykle prezentuje się meblościanka bez uchwytów. Taki układ nadaje całości bardzo ascetycznego charakteru. Uwagę przykuwa rozbudowana szafka pod telewizor z funkcjonalnymi otwieranymi półkami na niezbędny sprzęt i wszystkie multimedialne gadżety, jakich w mieszkaniach mamy coraz więcej. Uzupełnienie meblościanki o białą szafę LUND z lustrem pozwala również zadbać o przechowywanie w salonie całej garderoby. Ta duża propozycja sprawdza się dzięki ergonomicznemu rozplanowaniu miejsca zarówno na rzeczy wiszące, jak i te poskładane. Ilość przestrzeni sprawia, że bez problemu schowamy wszystko, co musimy. Biała szafa z lustrem nie tylko świetnie uzupełni pozostałe meble z systemu. Również optycznie powiększy wnętrze i nada mu zupełnie inny charakter. Modne odbicia i wykorzystanie światła oraz matowa biel fantastycznie wpisują się w pozostałe elementy aranżacji nowoczesnej i stylowej.

 

Meblościanka z szafą do sypialni

Przyzwyczajeni jesteśmy do tego, by nowoczesne meblościanki ustawiać w salonie. To tam przede wszystkim tworzymy przestrzeń do przechowywania małych rzeczy oraz ekspozycji. Ciekawym trendem staje się również zagospodarowanie w ten sposób miejsca w sypialni czy w pokoju młodzieżowym. Dzięki pewnej uniwersalności oraz funkcjonalnym modułom, na które składają się pojemne szafki, komody z szufladami czy też szereg półek aranżacja każdej wolnej przestrzeni stanie się ciekawym pomysłem. Meblościanka z szafą LUND to bardzo zgrabna minimalistyczna propozycja, dedykowana do niewielkich przestrzeni. Dwudrzwiowa szafa pozwala na przechowanie dużej ilości rzeczy, a jej ascetyczna forma w ciekawy sposób koresponduje z minimalistycznym wystrojem. Poza tym modułowość systemu pozwala ułożyć go dokładnie tak, jak chcemy w zależności od ilości miejsca, jakim dysponujemy. Na uwagę zasługują ciekawe uchwyty w białej szafie, które są funkcjonalne, ale nie przeciążają całej konstrukcji.

nowoczesna biała szafa