Meblościanka czarna

Wraca moda na czarne meble. Choć niektórzy zarzucają, że to niepraktyczne rozwiązanie, to nie da się ukryć, że ciemne fronty po prostu robią wrażenie. Wprowadzają do wnętrza elegancki, ale również dynamiczny klimat i najczęściej pojawiają się w mieszkaniach młodych ludzi. Dodatkowo czarne meblościanki są pewną opozycją w stosunku do modnych trendów minimalistycznych oraz skandynawskich i dlatego właśnie często są elementem oryginalnych wnętrz, które stawiają na kontrasty, operowanie światłem oraz wykorzystanie najnowszych technologii.

Czarne meble systemowe

Komody, szafki, witryny oraz meble uzupełniające przede wszystkim pozwalają na takie zaplanowanie przestrzeni, które wpisze się w nasz gust oraz potrzeby oraz wielkość mieszkania. Dzięki temu w przeciwieństwie do tradycyjnych meblościanek bez problemu można zabudować ścianę zgodnie z obowiązującymi trendami oraz własnymi oczekiwaniami. W ten sposób modułowe czarne meble niemalże pozwalają układać się w autorskie kompozycje. Z pewnością, ci, dla których ważna jest strefa multimediów, uczynią z szafki RTV centralny punkt meblościanki. Czarne meble doskonale prezentują się przy nowoczesnym sprzęcie. Meblościanka BLADE to wybór tych, którzy stawiają na modernistyczny i odważny styl. Długa szafka pod telewizor pozwala ustawić cały niezbędny sprzęt, a funkcjonalne szafki oraz podświetlane półki sprawią, że wszystko znajdzie swoje miejsce.

Czarne meble z fakturą 3D

Meblościanka BLADE przykuwa uwagę przede wszystkim charakterystycznymi frontami. Połyskujący wzór 3D przypomina fale lub piaski Sahary i tworzy doskonałe refleksy świetlne. Efekt zostaje pogłębiony przez uchwyty w wysokim połysku oraz podświetlane na niebiesko witryny. Takie rozwiązanie jest niejako zaprzeczeniem tezy, że czarne meble optycznie zmniejszają przestrzeń. Szafki i komody serii BLADE są pojemne i pozwalają nawet w niewielkim salonie stworzyć idealną przestrzeń przechowywania i ekspozycji. Poza tym bez problemu można rozbudować zestaw o inne elementy systemu takie jak szafa czy też designerski stolik kawowy. Dzięki temu czarne meble będą tworzyć konsekwentną aranżację skrojoną na miarę potrzeb.

Nowoczesna meblościanka

Czarne meble na wysoki połysk

Meblościanka BLADE to oryginalny zestaw, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnych salonach. Dzięki fakturze oraz połyskowi udaje się wręcz uzyskać niemalże luksusowy efekt. Dodatkowo czerń świetnie współgrać będzie z innymi elementami wnętrza, a także dodatkami czy też stylowym kompletem wypoczynkowym. Komody i witryny BLADE pozwolą w taki sposób zaaranżować przestrzeń, by łączyła ona i funkcjonalne, i estetyczne wymagania. Zapewne dlatego też ten zestaw jest niezwykle popularny także w pokojach nastolatków.nowoczesna komoda BLADE 4 KOMODA SB - BLACK & SAHARA