Meblościanka biała

Popularne białe meble to cały szereg propozycji dedykowanych do salonu, pokoju nastolatka czy też do sypialni. Moda na tego typu rozwiązanie jest niewątpliwie związana z trendami minimalistycznymi. Te hołdują otwartym i jasnym przestrzeniom. To rezygnacja ze zbędnych dodatków a także wykorzystanie efektów świetlnych sztucznych i naturalnych, które optycznie powiększają wnętrze i sprawiają, że jest ono jasne. Białe meblościanki doskonale wyglądają w nowoczesnych mieszkaniach. Dzięki ich modułowemu charakterowi bez problemu można stworzyć taki zestaw, który wpisze się w wielkość pokoju, potrzeby domowników a także wybraną stylizację.

Biała meblościanka z korpusem w kolorze drewna

Meblościanki w kolorze białym łączą w sobie elegancję oraz nowoczesność. Śmiało czerpią również z trendów skandynawskich. Dodatki szkła, koloru drewna, atrakcyjne uchwyty czy też podświetlane LED-ami witryny nadają całości niezwykłego charakteru. Poza tym modernistyczne meble modułowe w przeciwieństwie do tak znienawidzonych meblościanek z poprzedniego systemu są praktycznie. Nie zabudowują całej ściany i pozwalają tworzyć dowolne aranżacje w zależności od naszych potrzeb. To sprawdza się doskonale także wtedy, gdy łączymy salon z kuchnią i jadalnią. Dzięki temu udaje się stworzyć konsekwentną aranżację. Meblościanka SAALA to propozycja dla niezwykle wymagających klientów. Dzięki połączeniu bieli o wysokim połysku, korpusu w kolorze szlachetnego drewna oraz białego oświetlenia z pewnością uda się stworzyć wnętrze, o jakim marzymy. Takie, które będzie się komponować z innymi elementami aranżacji – meblami, kompletem wypoczynkowym, dodatkami czy też kolorami ścian lub tkanin.

Nowoczesna meblościanka SAALA

Szafki, komody i witryny białe meble pokojowe SAALA to propozycje, które łączą zarówno klasyczne, jak i nowoczesne stylizacje. Elementy stolarki podkreśli korpus w kolorze drewna. Minimalistycznego charakteru z pewnością doda biel w wysokim połysku a także duże witryny. To właśnie one wraz z białym podświetleniem sprawiają, że eksponowane dekoracje przyciągają uwagę. Całość meblościanki staje się optycznie lżejsza. Dlatego właśnie w każdym wnętrzu prezentować się będzie doskonale niezależnie od stylu kompletu wypoczynkowego czy też zestawu w jadalni. Ciekawe odbicia świetlne dodatkowo optycznie powiększą przestrzeń. Warto również zwrócić uwagę na to, że w szafkach i szufladach bez problemu pomieścimy wszystko to, co chcemy mieć pod ręką. Sprzęt multimedialny zostanie odpowiednio wyeksponowany.

nowoczesna komoda do salonu