Meble z systemu CLIF

Nowoczesny system Clif przykuwa uwagę przede wszystkim niezwykłą formą. Zachwycają ścięte fronty, jak i różne warianty kolorystyczne, które wpisują się w charakter wnętrz. Zestaw sprawdzi się jako meblościanka do salonu, ale równie dobrze będzie prezentować się w pokoju nastolatka, ponieważ gwarantuje wiele możliwości aranżacyjnych. Poza ciekawym wyglądem meble modułowe Clif dają bardzo dużo tak potrzebnej przestrzeni do przechowywania, a podświetlane witryny dodają całości lekkości i niepowtarzalnego charakteru.

Nowoczesne meble do salonu

Niektórzy mówią, że obecnie wszystko jest modne, a nawet połączenie różnych stylów może być bardzo oryginalne. Ważne jedynie, by nie przesadzić. W modernistycznych wnętrzach stawiamy przede wszystkim na prostotę oraz wygodę i dlatego meble modułowe sprawdzają się najlepiej. W zależności od potrzeb można wybierać w szeregu komód z szufladami i pojemnych szafek. Lekkości dodają również przeszklone witryny czy też otwarte półki. System Cliff to również świetny pomysł na organizację sfery multimediów, która wraz z rozwojem technologii staje się coraz większa oraz sukcesywnie uzupełniana jest o nowe sprzęty. Komoda RTV pozwoli nie tylko wyeksponować telewizor, ale również w zamykanych szufladach i na półkach można schować zarówno urządzenia takie jak dekodery, konsole czy też odtwarzacze oraz wszystkie niezbędniki – piloty, pady, płyty czy baterie.

Minimalistyczne meble do salonu

Moda na białe meble trwa od kilku lata. Takie trendy idealnie wpasowują się w minimalistyczny styl. Nowoczesny zestaw mebli Clif w kolorze białym fantastycznie się w ten kierunek wpisuje. Przede wszystkim zachwycają białe matowe fronty. Ścięcie u dołu i u góry uwypukla wrażenie lekkości. Fantastyczny kontrast tworzą z grafitowym korpusem, który nadaje meblościance do salonu niezwykle nowoczesnego charakteru. Na uwagę zasługuje również niezwykle designerski stolik do kawy. Przyciąga uwagę bardzo designerską bryłą i starannym wykończeniem. Dodatkowa półka może być również ciekawym miejscem do przechowywania.

biała meblościanka do salonu

Meblościanka w stylu skandynawskim

Zestaw mebli Clif w kolorze grafitowym to wprost doskonałe meble do pokoju młodzieżowego lub nastolatka. Ciekawy kontrast z korpusem w kolorze drewna nadaje całości bardzo oryginalnego charakteru. A dzięki ścięciu frontów otrzymujemy fantastyczne złudzenie optyczne i wrażenie lekkości. Meblościanka w stylu skandynawskim to niezwykle modne rozwiązanie do każdej przestrzeni i być może chętniej będzie wybierana przez panów, to jednak jej oryginalna prostota sprawia, że rewelacyjnie wpisze się nawet w przestrzeń wymagającego nastolatka.