Meble w stylu skandynawskim do salonu 

Styl skandynawski. Słowo-wytrych miłośników designu, blogosfery, magazynów czy też stron wnętrzarskich poświęconych różnego rodzaju zagadnieniom z zakresu urządzania wnętrz. I choć sam trend nie jest nowy, to być może także przez obecność licznych sieciówek na polskim rynku doskonale wpasował się w polską rzeczywistość. Sprawdza się świetnie i w małych mieszkaniach i w wielkich domach. Jest rewelacyjnym rozwiązaniem do biur, hoteli i apartamentów. Jego dość uniwersalny charakter sprawia, że każdy doceni połączenie prostoty, niezwykłej elegancji i oczywiście funkcjonalności.

Urządzić się w stylu skandynawskim

Meble w stylu skandynawskim są doskonałym wyborem do małych mieszkań. Łączą bowiem świetny wygląd oraz praktyczne walory, co z założenia sprawia, że zastosowane rozwiązania są multifunkcjonalne. W efekcie można bez problemu sięgnąć po gotowe meblościanki lub też samodzielnie stworzyć idealny zestaw z elementów systemowych. Takie rozwiązania rewelacyjnie wpisują się więc i w potrzeby domowników i w możliwości, jakie daje nam wnętrze. Nie wolno wszak zapominać o tym, że całość ma świetnie wyglądać i musi pomieścić wszystko, co chcemy, to jednak na co dzień ma być po prostu komfortowa. I właśnie dlatego tak chętnie sięgamy po oszczędne w formie meble skandynawskie, które zaskakują szeregiem bardzo przemyślanych rozwiązań. W niewielkim wnętrzu rewelacyjnie będzie się prezentować Meblościanka MINI. To propozycja ascetyczna i bardzo prosta, która z pewnością nie przytłoczy, a pozwoli zaplanować idealne miejsce na ekspozycję oraz przechowywanie.

Nowoczesna meblościanka

Zaplanuj aranżację mebli

Szczególnie w małych pomieszczeniach i we wnętrzach, które łączą różne funkcje niezwykle ważne jest bardzo konsekwentne planowanie. Tu każdy mebel oraz oczywiście układ wszystkich elementów nie może ulegać jakiemuś przypadkowi, bo każda komoda czy szafa w danym miejscu jest po coś i od początku do końca musi wpisywać się w konkretną przestrzeń i funkcję. Dlatego właśnie nikogo nie dziwi, że komoda staje się centrum multimedialnym, kredensem lub też niezwykle stylowym elementem dzielącym przestrzeń. Meblościanka grafitowa MOONLIGHT to natomiast doskonała propozycja do wyjątkowych wnętrz. Tu też dokładnie widać multifunkcjonalność stylu. Zestaw świetnie będzie się prezentować eleganckim salonie i w industrialnym lofcie. Jest rewelacyjną propozycją dla młodych i wyjątkowo modnym wyborem dojrzałych miłośników najnowszych trendów. A grafit i drewno będą dawać niezwykłe efekty.

Nowoczesna meblościanka do salonu

Kolorowy zawrót głowy – różnorodne kolory mebli

Z pewnością zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, jak i o sam wybór materiałów i faktur styl skandynawski pełnymi garściami czerpie z inspiracji naturą. Nawet dość chłodna kolorystyka jest przełamywana elementami w kolorze szlachetnego drewna, które sprawiają, że całość nabiera przytulnego i dość uniwersalnego charakteru. W efekcie skandynawskie meble świetnie prezentują się również w bardziej klasycznych wnętrzach. Idealnie komponują się z podłogą czy stolarką, a charakterystyczne ukośne nóżki nadają całej aranżacji lekkości. Zresztą jest to motyw, który pojawia się również w stołach i stolikach, krzesłach oraz wykończeniu kompletów wypoczynkowych. Kwintesencją stylu jest System mebli FASTEBO. To doskonała propozycja do pokoju młodzieżowego oraz bardzo designerskiego salonu. W efekcie połączenia kolorystyczne, lekkie ukośne formy i rezygnacja z uchwytów sprawią, że całość będzie przykuwać uwagę.

Nowoczesna meblościanka