Meble z systemu FENE

Moda na białe meble nie oznacza wcale, że muszą być one przewidywalne i bardzo do siebie podobne. Z założenia realizują one trendy minimalistyczne, ograniczając do minimum dodatki, kolory czy też wzory. Rozpiętość tego nurtu jest coraz szersza i coraz częściej projektanci wykorzystują różnego rodzaju pomysły, by wyróżnić kolejne kolekcje, nadać im ciekawego charakteru, wykreować świetną aranżację. Połączenie bieli o wysokim połysku z elementami w kolorze drewna, szkłem i oświetleniem LED jest bardzo popularnym trendem i wkomponowuje się w niemalże każde nowoczesne wnętrze.

Eleganckie meble w salonie

Nowoczesna Meblościanka FENE przykuwa uwagę przede wszystkim doskonałym wzornictwem i najwyższej jakości materiałami. Na pierwszy rzut oka widać stylowe szerokie obramowanie witryn w kolorze san remo oraz delikatne uchwyty. To ono przyciąga uwagę i rozbija bryłę mebla, podkreślając podświetlone w witrynach najważniejsze przedmioty, które chcemy wyeksponować. Dodatkowo elegancki charakter uwypukla tylna ściana witryn również w kolorze drewna z widocznie zarysowanymi słojami. FENE to kompletna propozycja do nowoczesnego salonu lub też do pokoju gościnnego lub sypialni. Dzięki białym frontom i korpusowi o wysokim połysku otrzymujemy pojemny zestaw modułowy, który wizualnie nie zabiera dużo cennej przestrzeni.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Modułowe meble w salonie

Meble z serii FENE są doskonałym rozwiązaniem i do małych wnętrz, jak i do tych bardzo przestronnych. Dzięki różnego rodzaju meblom możemy samodzielnie stworzyć nieprzeciętny zestaw, który idealnie wkomponuje się we wnętrze. Do wyboru mamy pojemne Komody FENE z poziomą witryną w centralnym miejscu, dużą witrynę stojącą, szafkę wiszącą oraz dedykowaną pod sprzęt multimedialny. Dodatkowo świetnie wygląda panel z półką i stylowa ława, która rewelacyjnie będzie się prezentować przy nowoczesnym zestawie wypoczynkowym. Warto z różnych elementów systemu zbudować elegancki minimalistyczny zestaw, który będzie podkreślał wyjątkowy charakter wnętrza.