Meble systemowe w salonie

Niektórzy mówią, że to kuchnia jest sercem domu, bo przecież najmocniej łączy ludzi przy przygotowywaniu i spożywaniu posiłków. Jeśli tak, to salon musi być głową. Tu odpoczywamy, słuchamy muzyki, spotykamy się z innymi i spędzamy twórczo czas. Od aranżacji pokoju dziennego wymagamy więc, by był przygotowany na każdą okoliczność – od gry z dziećmi na dywanie, przez popołudniową kawę z teściami, aż do potańcówki ze znajomymi. Jeszcze inaczej sprawa się przedstawia, gdy łączymy salon i kuchnią i staramy się, by te dwa pomieszczenia się ze sobą „zgrały”.

Meble do zadań specjalnych

Tworząc przestrzeń salonu, musimy pamiętać, by znalazło się w niej miejsce na wypoczynek, sprzęt audio i telewizor oraz miejsce do przechowywania i stolik. Im mniejsze mieszkanie, tym większe wymagania w stosunku do mebli. Trzeba znaleźć miejsce na wszystkie mniej lub bardziej ważne rzeczy oraz zaplanować salon, by był on ergonomiczny, a zarazem wyjątkowy. Z pomocą przychodzą zestawy mebli, które możemy sami komponować w większe całości, wykorzystując przestrzeń, którą mamy i biorąc pod uwagę potrzeby. Na furnival.pl można znaleźć wiele zestawów, inspiracji, elementów, które można ze sobą łączyć.

Z miłości do stylu

Biała meblościanka PANDA z czarnymi elementami to świetny pomysł do nowoczesnego salonu. Na uwagę zasługuje stolik kawowy ze szklanym blatem, który w pomysłowych wnękach pomieści przydatne rzeczy – książki do czytania, piloty do sprzętu, gry planszowe. Zestaw składa się z pojemnej komody z podświetlaną witryną, szafek pod telewizor oraz stojących lub wiszących, które pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty. Kontrastowa kolorystyka sprawia, ze ta propozycja jest wyjątkowo elegancka.

Meble systemowe

Układać meble jak klocki

Meble systemowe to najlepszy pomysł na stworzenie własnego wnętrza. To poprzez dobranie odpowiednich elementów sami tworzymy meblościanki. W zależności od ilości miejsca, jaka dysponujemy i naszej kreatywności mogą powstać unikalne konstrukcje. Taką możliwość dalą meble systemu SPICE. To ultralekka propozycja do minimalistycznych wnętrz. Białe fronty na wysoki połysk i podświetlane oszklone elementy sprawiają, że w prosty sposób można wykreować idealnie przyjazną przestrzeń. Wyższe i niższe komody uzupełnia szafka pod telewizor z ciekawym systemem otwierania.

systemowa meblościanka w salonie