Meble systemowe Lauren

Minimalistyczne trendy to jeden z najpopularniejszych kierunków designerskich w aranżacji wnętrz. Przede wszystkim stawia na jasne i proste rozwiązania, w których dominują białe kolory i meble o wysokim połysku, ciekawe uchwyty, podświetlane elementy witryn oraz oczywiście rezygnacja z dużej ilości dodatków i kolorów. Minimalistyczne wnętrza charakteryzują się efektem przestronności, nawet jeśli są niewielkie, konsekwentnym doborem kolorów i faktur oraz odpowiednim rozmieszczeniem źródeł światła. W tego typu salonach czy też sypialniach panuje porządek i wręcz ascetyczna oszczędność – choć warto wspomnieć, że użyte w meblach materiały są najwyższej jakości. Popularność białych mebli, jak wskazujemy w innym naszym wpisie Białe meble do salonu, jest więc bardzo zauważalna.

LAUREN – meble minimalistyczne

Polacy, szukając odpowiedniego wyposażenia do salonu, zwracają uwagę coraz częściej na systemy modułowe. To one pozwalają w taki sposób zaplanować przestrzeń, by była ona i praktyczna, i estetyczna. Poza tym idealnie wpasuje się w nasze potrzeby i miejsce, który dysponujemy. białe meble systemowe LAUREN to jedna z najpopularniejszych meblościanek w ofercie Furnival.pl. Klienci od kilku lat zwracają uwagę i na jakość wykonania. Ciekawy design, który sprawia, że pokój dzienny wygląda unikatowo i bardzo modnie. Wśród elementów systemu znaleźć można zarówno szafki różnej wielkości, pojemne i ulubione przez Polaków funkcjonalne komody. To idealne uzupełnienie podstawowej meblościanki, na którą składa się słucha szafka RTV oraz szereg szafek wiszących.

Biała nowoczesna komoda

Najlepsza meblościanka LAUREN

Zagospodarowanie nawet niewielkiego salonu może być zadaniem trudnym, ale dzięki nowoczesnym meblom i ciekawym rozwiązaniom każdą przestrzeń można urządzić funkcjonalnie. Meble systemowe w białych kolorach pozwalają optycznie ją powiększyć, a szuflady i półki sprawią, że przechowamy wszystkie niezbędne rzeczy. Popularna i modna biała meblościanka LAUREN od lat jest najczęściej wybieranym produktem, a dzięki różnym możliwościom aranżacyjnym sprawdza się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Długa szafka pod telewizor jest idealną podstawą dla sprzętu multimedialnego, a funkcjonalne szafy pozwalają przechować wszystkie konieczne rzeczy. Warto zwrócić uwagę na system szafek wiszących, które możemy powiesić w dowolny sposób, a nadają one wnętrzu charakteru dzięki witrynom podświetlanym niebieskimi LED-ami. To idealne miejsce na ekspozycję ważnych dla nas przedmiotów.

Meblościanka LAUREN do salonu

System LAUREN z jednej strony zachwyca prostotą i jakością wykonania, a z drugiej strony przykuwa uwagę detalami, doskonałym designem i stylem. Na uwagę zasługują delikatne frezy na frontach, które nadają całości bardzo modułowy charakter oraz czarne uchwyty o zaokrąglonym kształcie. Świetnie kontrastują zarówno z bielą frontów, jak i niebieskim światłem w witrynach.