Meble systemowe do salonu

Jedną z ważniejszych przestrzeni w mieszkaniu jest pokój dzienny. To tu skupia się życie gospodarzy, tu przyjmuje się gości, a dzięki częstemu połączeniu z kuchnią oraz jadalnią to centrum, którym dzieje się prawie wszystko. Meble systemowe do salonu muszą więc w pewien sposób zadbać o stylistykę tego miejsca oraz funkcje praktyczne. W dedykowanych szafach, komodach z szufladami oraz na półkach powinniśmy znaleźć odpowiednio dużo przestrzeni do przechowywania. Przede wszystkim jednak meble systemowe pozwalają nam w dowolny sposób kreować zestaw, dopasowując do wielkości pomieszczenia i naszych potrzeb. Nowoczesne szafki do pokoju dziennego nie tylko świetnie wyglądają i zagospodarowują dolną część ściany, ale również doskonale wpisują się w tak ważne trendy dedykowane multimediom. Dlatego właśnie meble systemowe w salonie z założenia są multifunkcjonalne, a ich nowatorskie wykończenie przykuwa uwagę i określa styl wnętrza.

Nowoczesne meble systemowe do salonu

Najmodniejszym trendem w urządzaniu salonu jest umeblowanie go niskimi meblami systemowymi. Takie rozwiązanie pozwala nadać przestrzeni tak koniecznej lekkości oraz optycznie powiększa wnętrze. Z tego również powodu najchętniej sięgamy po minimalistyczną biel często połączoną z elementami w kolorze drewna. Nowoczesne meble systemowe do salonu to przede wszystkim pojemne komody z szufladami oraz praktyczne szafki. To właśnie te elementy dają nam dużą powierzchnię i przechowywania, i ekspozycji w przeszkolonych oświetlonych LED-ami witrynach. Zestawiając ze sobą różne moduły, można stworzyć modne nowoczesne meblościanki, które tworzą nieszablonowy charakter wnętrza. Meble systemowe do salonu to również szereg niskich szafek RTV, które zabezpieczają miejsce na wszelkiego rodzaju multimedia. Nowoczesny Zestaw mebli CLIF to rewelacyjne połączenie najmodniejszych kolorów – matowej bieli na frontach i grafitowych korpusów. Dzięki prostej formie wprowadzi do salonu nieco skandynawski klimat. Na uwagę zasługuje szczególnie designerskie ścięcie frontów u dołu i na górze oraz białe oświetlenie przeszklonych witryn. Nowoczesne meble systemowe rewelacyjnie uzupełnia ciekawa bryła stolika kawowego.

biała meblościanka do salonu

Białe meble systemowe do salonu

W dalszym ciągu dużym powodzeniem cieszą się białe meble systemowe do salonu. Ta moda jest zauważalna zarówno w małych wnętrzach, jak i tych większych. Przede wszystkim białe meblościanki i inne elementy systemów rewelacyjnie powiększają wnętrze. Sprawiają również, że nabiera ono niezwykle eleganckiego charakteru. Dodatkowo wykończenie w wysokim połysku w sprytny sposób komponuje się z modnymi meblami kuchennymi. Białe meble systemowe w salonie pozwalają także na stworzenie dowolnej aranżacji dzięki gadżetom, dedykowanemu oświetleniu czy też praktycznemu ustawieniu. Biała Meblościanka LAUREN swój nieszablonowy charakter zawdzięcza przede wszystkim dość przemyślanej kompozycji. Białe fronty o wysokim połysku są rozbite poprzez poziome frezy, czarne uchwyty oraz obramowania przeszklonych witryn. Dzięki temu zyskujemy bardzo charakterystyczny zestaw, który w pewien sposób narzuca dobór kompletu wypoczynkowego czy też kolorów dodatków. Z drugiej strony takie nowoczesne meble systemowe podkreślają modernistyczny wygląd sprzętu multimedialnego oraz wszystkich niezbędnych gadżetów. To rozwiązanie szyte na miarę potrzeb gospodarzy, które również zachwyci naszych gości.