Meble San Remo

W poszukiwaniu nieszablonowych mebli jesteśmy w stanie godzinami wertować katalogi lub przeglądać strony internetowe. Szukamy przede wszystkim mebli „skrojonych” na nasze oczekiwania. Szczególnie indywidualiści dążą do stworzenia takiej przestrzeni, która nie powiela się w innych wnętrzach. Moda na nowoczesne meble pozwoliła na wykorzystanie śmiałych pomysłów i nietypowych rozwiązań, a rozwój techniki nie tylko pozwala na innowacyjne formy, ale również inspiruje.

Meblościanka w stylu futurystycznym

Meblościanka San Remo to idealny przykład inspiracji najnowszą technologią. Ten zestaw została stworzony przede wszystkim po to, by zbudować w salonie multimedialne centrum z miejscem na cały najnowszy sprzęt. Zarówno ilość miejsca, jak i podświetlenie światłem LED w różnych kolorach powodują, że mamy nie tylko odpowiednio wyeksponowane urządzenia, ale również idealny dostęp do wszystkiego, czego miłośnicy najnowszych technologii potrzebują. Na uwagę zasługują przede wszystkim fronty wykonane z hartowanego szkła w kolorze grafitowym. Duża przestrzeń została optycznie podzielona przez dwie listwy LED, które niesymetrycznie tną fronty. Sprawia to niesamowite wrażenie, szczególnie, że dzięki załączonemu pilotowi możemy sami wybrać nie tylko kolor światła, ale również jego sposób świecenia.

meblościanka do salonu

San Remo w nowoczesnym salonie

Meblościanka San Remo dostępna jest w dwóch wersjach. Korpus w kolorze dębu nadaje jej nieco klasycznego charakteru i idealnie kontrastuje, i z grafitowymi taflami szkła i z nowoczesnym oświetleniem. Idealnie sprawdzi się, gdy chcemy nawiązać do innych elementów aranżacji wnętrza. Natomiast wersja z czarnym matowym korpusem i czarnymi szklanymi frontami jest zdecydowanie bardziej nowoczesna i elegancka. To idealna propozycja do nieszablonowego salonu. Zestawy oprócz tego, że przykuwają uwagę swoim wyglądem, są bardzo praktyczne. W dużych pojemnych szafkach pomieścimy wszystko to, czego w salonie potrzebujemy, a otwarte szafki w półce pod telewizorem pozwolą utrzymać porządek w sprzęcie multimedialnym i akcesoriach.

nowoczesny zestaw do salonu