Meble pokojowe na zamówienie

Urządzając salon, sypialnię czy pokój nastolatka, sięgamy po nowoczesne inspiracje, które idealnie wpisują się w modę i w potrzeby wszystkich domowników. Możliwości jest bardzo dużo. Z zasady chętniej decydujemy się na zakup gotowego zestawu. Wówczas widzimy całą kompozycję i jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, jak będzie ona wyglądać. Z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie, by z modułowych elementów samodzielnie wykreować komplet. Będzie on idealnie wpisywał się w potrzeby. Rewelacyjnie podkreśli i charakter wnętrza i daje niezwykle dużo miejsca do przechowania czy ekspozycji – dokładnie tyle, ile musi być. Meble modułowe stają się więc doskonałą lekcją kreatywności oraz okazją do tego, by stworzyć nieszablonowe pokoje.

Modułowe znaczy praktyczne

Z pewnością meble na zamówienie sprawdzą się w niewielkich i nieustawnych wnętrzach. W nich ciężko by było ustawić meblościankę lub też wykorzystać wszystkie jej możliwości. Z zasady meblujemy przecież na lata i zależy nam na estetyce, wygodzie oraz walorach praktycznych. Z szafek, komód czy półek będziemy korzystać nawet kilkadziesiąt razy dziennie. Rozplanowanie przestrzeni na wymiar pozwala więc uzyskać ciekawy efekt, a najnowsze trendy rozbijają meblościanki, rezygnując z zabudowanego ciągu mebli. Nieco innym rozwiązaniem jest sięgnięcie po modułowe propozycje. Można je śmiało ze sobą łączyć zarówno w obrębie jednego systemu, jak i wówczas, gdy chce się zestawić różne inspiracje. Na przykład w takim wydaniu biel połączona z kolorem szlachetnego drewna pozwala na bardzo śmiałe i nieoczywiste zestawienie. Najlepszą realizacją jest na przykład system MODUL. W tym wypadku kolejne elementy, jakie się nakłada, pozwalają stworzyć komody szyte na miarę.

nowoczesne meble do salonu

Ekonomiczne propozycje

Wiele osób podkreśla, że meble na zamówienie to droga inwestycja. Są propozycją szytą na miarę naszych oczekiwań i oczywiście do wymiarów oraz układu przestrzeni. A efekt końcowy nie w zawsze zachwyca. Modułowe elementy tej tezie zaprzeczają, bo dają okazję, by samodzielnie wykreować zestaw marzeń, co istotne będzie on zdecydowanie tańszy niż w przypadku zamówienia mebli na wymiar. Jeśli bierzemy pod uwagę czynnik ekonomiczny, to nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby meble z kolekcji dokupywać w dogodnym dla siebie czasie. Można polować na okazje na przykład z wyprzedaży. W ten sposób – być może nawet w dłuższym czasie można stworzyć aranżację. Podkreśli ona indywidualny gust, pozwoli wyrazić osobowość, a także zaskoczyć. Nasz salon ma szansę być jedynym w swoim rodzaju, a to już wystarczający powód, by sięgnąć po kolekcje modułowe. System FASTEBO rewelacyjnie będzie się prezentować zarówno w salonie, jak i w pokoju nastolatka. Wyróżniają go designerskie skośne nóżki, atrakcyjne wycięcia we frontach i doskonałe wzornictwo. Sprawiają, że regał czy też komody i szafki prezentują się świetnie.

Nowoczesna meblościanka

Designerskie rozwiązanie

Systemy modułowe w przeciwieństwie do gotowych meblościanek lub drogich zestawów produkowanych na zamówienie pozwolą się świetnie bawić planowaniem i urządzaniem własnego wnętrza. Pojedyncze elementy też łatwiej się przesuwa czy też wykorzystuje na przykład w nowym mieszkaniu. Dają one bowiem niezliczone możliwości aranżacyjne. Bez problemu w każdej chwili można dokupić nową komodę na przykład z Systemu LAUREN, a to już wprowadzi powiew świeżości do pokoju. W związku z tym możemy być pewni, że monotonia w stylizacjach nam po prostu nie grozi.

Minimalistyczna komoda LAUREN