Meble lakierowane

Urządzenie salonu czy też sypialni wymaga pomysłu i sięgnięcia po najlepsze rozwiązania. Z jednej strony podążamy więc za modą, a z drugiej chcielibyśmy być oryginalni. Dlatego właśnie w szeregu różnych propozycji chętnie sięgamy po meble lakierowane, które świetnie wyglądają i są funkcjonalne. A z drugiej strony dzięki temu że możemy z poszczególnych elementów – szafek, komód i półek stworzyć autorski zestaw, sprawia, że to meblościanki dostosowują się do nas a nie odwrotnie.

Lakierowane białe meblościanki

Wiele energii wkładamy w wybór mebli, w to, by mieściły wszystkie nasze rzeczy lub ich większość, zapewniały miejsce do ekspozycji, a także były podstawą strefy multimediów tak istotnej w salonie. W nowoczesnych wnętrzach bardzo często pojawiają się więc lakierowane białe meblościanki. To propozycje, które doskonale będą podkreślać elegancki minimalistyczny trend. Białe meble lakierowane są najlepszym przykładem tego, w jak sprytny sposób można optycznie powiększyć nawet mały salon. Przede wszystkim wysoki połysk świetnie odbija sztuczne i naturalne światło, a dodatkowe listwy LED nadają zestawom wyjątkowo nowoczesny charakter. Poza tym współczesne meblościanki zabudowują dolną partię ściany, a moda na to, by rozbijać zestawy, sprawia, że w każdym wnętrzu – nawet tym nieustawnym – pomieścimy na przykład białe komody lakierowane. Są one ulubionymi meblami wszystkich domowników niezależnie od gustu i wieku. Meblościanka LAUREN to niezwykle stylowa i funkcjonalna propozycja. Przykuwa uwagę wykończeniem, poziomymi wzorami oraz podświetlanymi na niebiesko witrynami. Te zamknięte w czarnej ramie sprawiają, że całość wygląda niezwykle elegancko.

Jakie zestawy mebli lakierowanych?

Wysoki połysk fantastycznie wydobywa intensywność koloru. Sprawia, że fronty nabierają szlachetnego koloru szczególnie w kontraście na przykład z barwami drewna. Takie inspiracje bardzo często spotykamy w lakierowanych meblach w stylu skandynawskim. Prosta forma, ascetyczne wykończenie i rezygnacja z jakikolwiek dodatków, a przy tym wykorzystanie funkcjonalne przestrzeni do przechowywania to właśnie te argumenty, jakie przemawiają za tym, by wybrać lakierowane meblościanki. Ciekawie prezentują się nie tylko białe propozycje. Do łask wracają czarne meble lakierowane, które stają się synonimem i elegancji i futurystycznych trendów. Te szczególnie w połączeniu z kolorowymi LED-ami i sprzętem multimedialnym prezentują się bardzo designersko. Ci wszyscy, którzy szukają nieoczywistych połączeń i chcą nadać wnętrzu niezwykłego charakteru, mogą zdecydować się na Meblościankę BLADE. Przede wszystkim uwagę przykuwają trójwymiarowe lakierowane fronty. Przywołują skojarzenia z piaskiem lub też falami. Efekt odbicia światła naturalnego i sztucznego jest niezwykle oryginalny.