Meble łączące czerń i biel

Kontrastowe kolory w nowoczesnych wnętrzach dość sprawnie radzą sobie niejako w opozycji do mebli drewnianych. Najbardziej popularne są połączenia czerni i bieli, które sprawiają, że przestrzeń wygląda nieszablonowo oraz stanowi idealne tło dla oświetlenia LED i sprzętu multimedialnego. Projektanci odchodzą jednak od dość prozaicznych skojarzeń z szachownicą, czyniąc z mebli przemyślaną i kolorystycznie, i funkcjonalnie całość.

Czarno-biała meblościanka do niewielkich wnętrz

Nawet mały salon czy też pokój nastolatka może wyglądać wyjątkowo i funkcjonalnie dzięki ciekawym małym zestawom mebli do pokoju.  Inną ciekawą propozycją do tego typu niewielkich pomieszczeń jest meblościanka LIPPI – to propozycja dla wszystkich tych, którzy oczekują od aranżacji wnętrz naprawdę dużo. To nowoczesna propozycja, której głównym elementem jest biały funkcjonalny korpus. Duża komoda pod telewizorem jest idealną przestrzenią do przechowywania sprzętu multimedialnego i innych rzeczy na otwartych półkach oraz w zamkniętej szafce. Warto również wykorzystać długi blat. W zestawie mamy również dwie szafki ze szklanymi frontami częściowo barwionym na kolor czarny. Dzięki temu uzyskujemy bardzo lekką konstrukcję, która nadaje całej aranżacji nietuzinkowego, eleganckiego charakteru. Ten podkreślają również długie stalowe uchwyty i witryny podświetlane kolorowymi LED-ami. LIPPI uzupełnia również ciekawa półka. Co ważne, to zestaw, który można ustawić w pokoju w dowolnej konfiguracji i w każdej z nich nabiera on wyjątkowego charakteru.

Funkcjonalne meble biało-czarne

Operowanie kolorami, fakturami i inspiracjami to najważniejsze elementy nowoczesnego wzornictwa. Poza tym coraz większą uwagę zwracamy na funkcjonalność mebli i możliwość dowolnego aranżowania przestrzeni. To jest właśnie ten element, który sprawia, że meblościanki nabrały zupełnie innego charakteru. Połączenia kolorystyczne czerni i bieli z drugiej strony pozwalają bez problemu stworzyć konkretne strefy lub też wyeksponować określone elementy. Wykorzystanie bieli i czerni staje się więc podstawowym zabiegiem aranżacyjnym w nowoczesnych stylizacjach czy chociażby w tak modnym obecnie stylu nowojorskim. Meblościanka PANDA to propozycja, która przykuwa uwagę, a dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom staje się ciekawym elementem aranżacyjnym. Czarna szafka o wysokim połysku pod telewizorem zapewnia swobodne przechowywanie w trzech szufladach, a białe szafki z ciekawą ryflą i dużymi witrynami z charakterystyczną czarną ramką są idealnym miejscem na ekspozycję ważnych przedmiotów oraz schowanie wszystkiego, czego w pokoju dziennym potrzebujemy. Na uwagę zasługuje również duża funkcjonalna komoda i designerski stolik, który ma szklany czarny blat.MEBLOŚCIANKA PANDA BLACK & WHITE