Meble w kolorystyce „dąb monument”

Podążanie za modą w urządzaniu wnętrz ma swoje wady i zalety, bo o ile dodatki czy kolor ścian co kilka lat możemy zmienić, by stworzyć piękną przestrzeń, to meble czy też stolarka w pewien sposób powinny się w tej modzie odnaleźć, być w pewien sposób uniwersalne i łączyć różnego rodzaju funkcje. W momencie, gdy decydujemy się na połączenie różnych pomieszczeń i na przykład otwarcie kuchni na salon, a z pokoju dziennego wygospodarowanie miejsca na jadalnię, to powinniśmy zadbać o pewną jednolitość stylistyczną. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na sprostanie różnego rodzaju oczekiwaniom.

Elementy w kolorze drewna

Dopasowując nowy zestaw mebli do innego wyposażenia pokoju, musimy brać pod uwagę i kolory, i kształty, i faktury, które już w nim są, bo choć eklektyzm jest w modzie, to jednak bałagan stylistyczny jest nieatrakcyjny. W salonie otwartym na kuchnię urządzoną w kolorze drewna lub jeśli mamy drewniany stół z krzesłami, dobrze jest pomyśleć o takich meblach w salonie, które łączą nowoczesne fronty z elementami w kolorze drewna. Takie zestawy świetnie wyglądają również z drewnianymi podłogami czy też ze stolarką drzwiową lub okienną. Nowoczesna Meblościanka  LEGG to połączenie inspiracji stylem skandynawskim z industrialnymi kolorami. Wieniec oraz charakterystyczne nogi wykonane są z płyty w kolorze dąb monument. To nadaje całej konstrukcji pewnego rodzaju lekkości. Idealnie kontrastują z grafitowymi frontami o matowym wykończeniu. Dość duże bryły mebli idealnie będą wyglądać w nowoczesnym salonie.

Meblościanka na biało

Minimalistyczne trendy znajdziemy w lekkiej Meblościance SAALA. Białe fronty na wysoki połysk oraz duże przestrzeń podświetlonych LED witryn idealnie komponują się z korpusem w kolorze dąb monument. Ten klasyczny dość wzór jest dość uniwersalny i idealnie komponuje się z innymi elementami wystroju w kolorze drewna. W końcu najczęściej Polacy sięgają właśnie po ten kolor, przygotowując aranżację wnętrz – zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych.

Nowoczesny zestaw do salonu