Meble dzienne nowoczesne

Niektórzy mówią, że salon jest wizytówką całego mieszkania. Wszak tutaj odpoczywamy, przyjmujemy gości oraz bawimy się. To również coraz częściej przestrzeń połączona z jadalnią oraz kuchnią i w związku z tym od mebli dziennych nowoczesnych wymaga się już zdecydowanie więcej. Muszą być praktyczne i stylistycznie pasować do przemyślanej aranżacji, a im bardziej salon jest multifunkcjonalny, tym więcej uwagi powinniśmy poświęcić na wybranie szafek do pokoju dziennego. Meble systemowe na stałe się wpisały w krajobraz małych mieszkań i przestronnych domów.

Modułowe meble dzienne w salonie

Współczesne aranżacje salonów nie mają wiele wspólnego z meblościankami z poprzedniego systemu. Przede wszystkim doskonale wpasowują się w wielkość pomieszczeń oraz potrzeby gospodarzy. Poza tym w modzie są meble modułowe do salonu, które pozwalają na stworzenie takiej kombinacji, która dokładnie odzwierciedla nasz gust. Spośród szeregu pojemnych szafek i komód oraz witryn bez problemu będziemy mogli stworzyć doskonałą nowoczesną meblościankę, a tym samym odpowiedzieć na potrzeby wszystkich mieszkańców i zadbać o rewelacyjny wygląd. Meblościanka Lauren wpisuje się w minimalistyczne trendy zarówno wykorzystaniem bieli o wysokim połysku, jak i ciekawymi frezami, które optycznie dzielą bryłę. Czarne uchwyty oraz obramowanie witryn dodają całości niezwykle eleganckiego charakteru. Długa komoda pod telewizorem oraz system wiszących szafek sprawia, że ten nowoczesny zestaw mebli świetnie sprawdzi się nawet w najmniejszym salonie.

Meblościanka LAUREN do salonu

Meble pod multimedia

Główną zaletą mebli systemowych jest to, że możemy stworzyć jednolitą aranżację za pomocą bądź gotowego zestawu bądź też dopasowania poszczególnych elementów z jednej kolekcji. Dzięki temu możemy mówić o bardzo oryginalnych wnętrzach oraz o strefach dopasowanych do potrzeb oraz stylu życia mieszkańców. Pokój dzienny pełni bowiem coraz więcej różnych funkcji – jest przestrzenią relaksu, zabawy, przyjmowania gości i przechowywania. Te aspekty wymagają więc nowoczesnych mebli do salonu, które zabezpieczą wszystkie potrzeby i poza tym będą świetnie wyglądać. W tym celu projektanci meblościanek do pokoju dziennego sięgają po ciekawe dodatki – oświetlenie LED, fronty o wysokim połysku, frezy czy też nieszablonowe wykończenia. Niezwykle kreatywne rozwiązania znajdziemy w zagospodarowaniu miejsca do oglądania telewizji czy też gier. Meble pod multimedia to rozwiązania szyte na miarę najnowszego sprzętu. Poza telewizorem zmieścimy tam cały sprzęt w postaci odtwarzaczy, dekoderów, konsol, znajdziemy miejsce na wszystkie kable i niezbędne gadżety, a poza tym podkreślimy ich niemalże futurystycznych charakter. Multimedia Center Skanso to przede wszystkim nieszablonowa forma, która otacza telewizor, tworząc coś w rodzaju ramy. Na otwartych półkach i w zamkniętych szafkach bez problemu schowamy wszystkie urządzenia, które pozwalają nam się świetnie bawić lub też odpocząć. Przeszklone witryny po bokach będą doskonałym miejscem na ekspozycję oraz dzięki oświetleniu LED pozwolą stworzyć niezwykły klimat przy telewizorze.

Designerskie meble do pokoju dziennego

Meblościanki sprawdzają się w różnych aranżacjach. Bez problemu można dopasować je do stylu bardziej tradycyjnego oraz podkreślić nowoczesny charakter przestrzeni. W tym ostatnim dominują minimalistyczne meble do pokoju dziennego oraz te inspirowane na przykład trendami skandynawskimi lub industrialnymi. Poza prostymi bryłami znajdziemy ciekawe efekty 3D, światła LED często w zmiennych kolorach oraz wysoki połysk lub niezwykle atrakcyjny mat. Dzięki połączeniu z elementami w kolorze drewna meble modułowe w salonie możemy wpasować w inne elementy aranżacji wnętrz. To przydaje się szczególnie wtedy, gdy pokój dzienny jest multifunkcjonalny i łączy się z kuchnią lub jadalnią. Nie mija również moda na czarne meble, a nowoczesna Meblościanka Modica przykuwa uwagę przede wszystkim efektownym wykończeniem frontów. Frezy przypominające fale lub piaski pustyni nadają całości niesamowitego charakteru. Efekt 3D powoduje wrażenie głębi i pozwala tworzyć ciekawe efekty świetlne. Te podkreślają LED-y w kolorze niebieskim.

Meble do pokoju dziennego to pewnego rodzaju wizytówka naszego trybu życia. Można przestrzeń zabudować kolejnymi szafkami, które pozwolą przechowywać szereg rzeczy. Można również zwrócić się w kierunku dość oszczędnych trendów i wybrać kilka elementów, których rzeczywiście potrzebujemy. W kolekcjach znajdziemy komody z szufladami, przeszklone gabloty czy też funkcjonalne szafki RTV. A dodatkowo warto postawić na otwarte półki oraz designerskie stoliki do kawy. W ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej praktyczną i nieszablonową przestrzeń.