Meble do salonu

Salon to wizytówka całego mieszkania. To tu odbywa się życie rodzinne, a także przyjmujemy gości. Coraz częściej również staje się on także częścią kuchni i jadalni. Od mebli do salonu będziemy wymagać więc i doskonałego wyglądu, wpisywania się w najnowsze trendy, i funkcjonalności. Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić nowoczesny salon, to zwróć uwagę, że propozycje wykorzystują przede wszystkim inspiracje trendami minimalistycznymi i skandynawskimi. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by dobrze dopasowany zestaw mebli do salonu podkreślał tradycyjny czy też klasyczny styl.

Nowoczesne meble do salonu

Obecnie w mniejszych i większych przestrzeniach pojawiają się nowoczesne meble do salonu. Ich najważniejszą zaletą jest modułowość. To właśnie dzięki temu, że poszczególne elementy można ze sobą ustawiać w dowolnej konfiguracji, otrzymujemy propozycje idealnie dopasowane do naszych potrzeb oraz wielkości wnętrza. Gotowe zestawy mebli można rozbudowywać, a tym samym bez problemu stworzymy przestrzeń przechowywania i ekspozycji czy też strefę multimediów lub też połączenie z jadalnią czy kuchnią. Meble salonowe w takich konfiguracjach będą stanowić bardzo ciekawe designerskie propozycje, które wpłyną na charakter wnętrza, a tym samym na to, jak się będziemy w nim czuć.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Niezmiennie w modzie są białe zestawy mebli do salonu. Zarówno w wykończeniu o wysokim połysku, jak i matowym świetnie komponują się z elementami w kolorze drewna, szarością oraz nowoczesnym podświetleniem LED. W takim wydaniu zestawy mebli salonowych przyciągają uwagę i idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Meblościanka ALVO doskonale wpisze się w klimat i nowoczesnego, i tradycyjnego wnętrza. Połączenie bieli z kolorem drewna nadaje całości niezwykle ekskluzywnego charakteru.

Zestaw mebli salonowych

Najczęściej zestawy mebli do salonu mają postać nowoczesnych meblościanek. W szafach i komodach, witrynach i na półkach bez problemu przewozić można wszystkie niezbędne rzeczy. Dodatkowo ważnym miejscem staje się szafka pod telewizor, która pomieści tak ważny sprzęt multimedialny. Ważną zaletą mebli salonowych będzie także ich modułowość i możliwość rozbudowy o inne elementy systemu. Świetnie przy komplecie wypoczynkowym będzie się prezentować na przykład stolik kawowy. W niewielkim mieszkaniu funkcjonalny okaże się zestaw mebli salonowych z szafą. Modny System LAUREN pozwoli więc w atrakcyjny i funkcjonalny sposób wypełnić przestrzeń pokoju dziennego, wpisując się w nasze potrzeby. Atrakcyjna i minimalistyczna forma świetnie podkreśli nowoczesny styl.