Komody z szufladami pomogą zachować porządek

Niezależnie od tego, jak bardzo dbamy o porządek, są miejsca i rzeczy, w których akurat on powinien dominować. Szuflady w szafach, witrynach czy komodach pomagają ujarzmić ważne dokumenty, mniej istotne drobiazgi i niepokorne ubrania. Tak wyposażone meble doskonale sprawdzają się w salonie, pokoju młodzieżowym oraz w sypialni. Warto wybierać takie modele, które łączą różne sposoby przechowywania.

Komoda w nowoczesnym wydaniu

Typowa komoda to kilka szuflad pomiędzy dwiema szafkami. Jeśli w czarnych frontach na wyskoki połysk zamontujemy oszklone witryny podświetlone światłami LED, to efekt już na pierwszy rzut oka będzie zaskakujący. Elegancki charakter komody RENO BLACK&WHITE podkreśla kontrastujący biały korpus. Cztery szuflady z uchwytami w kolorze srebrnym są pojemne i zostały wyposażone w nowoczesne prowadnice. To zapewnia nie tylko możliwość wykorzystania przestrzeni, ale również wygodę użytkowania. Komoda z szufladami jest jednym z elementów systemu i bez problemu możemy stworzyć zestaw mebli do salonu.

Komoda do salonu

Minimalizm mebli w czystej postaci

Współczesne salony i sypialnie bardzo dobrze wyglądają z białymi, ascetycznymi meblami. Idealna forma broni się elegancją, prostotą i funkcjonalnością. Wybierając tego typu komodę, warto zwrócić uwagę na wykończenie frontów, które delikatnie zaokrąglone podkreśla urodę mebla. Komoda LAUREN to bardzo harmonijna propozycja podzielona na trzy części, nad każdą szafką ma pojemną szufladę. Całość wykończona jest na wysoki połysk, a elegancji dodają czarne długie uchwyty. Komoda może być samodzielnym meblem w salonie lub też jednym z elementów systemu LAUREN.

Biała nowoczesna komoda

Wybierając komodę, warto znaleźć taką, która ma szuflady, ponieważ nie tylko świetnie wygląda, ale jest praktyczna i pomaga uporządkować przestrzeń. To doskonałe miejsce do przechowywania mniejszych i większych rzeczy.