Komody pod telewizor

Przez lata zmieniły się przyzwyczajenia Polaków. Coraz częściej czas spędzamy przed telewizorem nie tylko na oglądaniu wiadomości. Nowoczesne urządzenia oraz Internet sprawiają, że łatwo można w pokoju dziennym stworzyć strefę multimediów, w której się gra, buszuje się w sieci czy też słucha muzyki. Pewnego rodzaju interaktywność i moda na VR sprawiają, że to główny ośrodek aktywności w wielu domach. Takie ustawienie przestrzeni wymaga oczywiście odpowiednio dostosowanych mebli, dlatego właśnie niezbędnym elementem są komody RTV, na których można postawić różnego rodzaju urządzenia, a także pochować wszystkie niezbędne gadżety.

Nowoczesna komoda RTV

Niemalże jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że w salonie elementem obowiązkowym jest kącik telewizyjny i wygodny komplet wypoczynkowy oraz stolik do kawy. Taki układ pozwala doskonale zrelaksować się przy ulubionym filmie czy teleturnieju. Z drugiej strony Internet daje nam możliwość oglądania dokładnie takich propozycji, jakie chcemy. W ten osób czas spędzony przed telewizorem może być doskonałą zabawą. W stylistykę nowoczesnych urządzeń wpisują się oczywiście szafki pod telewizor. Ich designerska budowa oraz ciekawe materiały sprawiają, że nie tylko jest praktyczna, ale również bardzo stylowa. Komoda RTV Clifto połączenie korpusu w kolorze drewna oraz modnych grafitowych frontów. Taka symbioza sprawia, że łatwo będzie można dobrać ją do innych elementów aranżacji wnętrza. Poza tym w szeregu półek i szuflad bez problemu pomieścimy wszystkie niezbędne akcesoria, których przy multimediach jest bardzo dużo. Na uwagę zasługuje również dość duża długość mebla pod telewizor, dzięki temu pomieścimy i wyeksponujemy szereg sprzętów i gadżetów.

Niskie stoliki RTV

Nowoczesne trendy kładą nacisk na funkcjonalność przestrzeni oraz jej wygląd. W momencie gdy powiesiliśmy telewizory na ścianie, niemalże automatycznie komody RTV stały się niskimi meblami pod sprzęt, w których na otwartych lub zamkniętych półkach można postawić wiele urządzeń. Poza tym te propozycje są doskonale dostosowane do potrzeb – są na przykład wyposażone w specjalne otwory, które ułatwią nam panowanie nad wszechobecną plątaniną kabli. Rozmiar niskiego stolika RTV powinien być oczywiście dopasowany do wielkości telewizora oraz pomieszczenia, by go nie przytłoczyć. W takich przestrzeniach świetnie sprawdzają się minimalistyczne meble pod telewizor, w których dominuje biel o wysokim połysku. Komoda RTV Spice to niezwykle ascetyczna forma pozbawiona nawet uchwytów. Dzięki ciekawemu sposobowi otwierania szafek oraz wygodnej szufladzie znajdziemy miejsce, by pochować sprzęt i różnego rodzaju akcesoria. To również opcja dla tych wszystkich, którzy nie lubią przytłaczać przestrzeni zbędnymi dodatkami.

KOMODA SPICE RTV BIAŁY POŁYSK